Playboy Cooper a nesmělý Ed jsou bratři, navzdory naprosté vzájemné odlišnosti. Ed má jediný víkend na záchranu své kariéry, ale Cooper má o ideálním prožití konce týdne jiné představy. Chtěl by trhnout rekord v uloveném počtu dívek a Eda chce vzít na tuhle ďábelskou jízdu s sebou. Bez ohledu na to, jak se upjatý a neurotický bratříček bude bránit. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Moje hodnocení berte s velkou rezervou. To jsem přišel jednou z práce a potřeboval jsem nějak vypnout protože jsem byl vážně unavenej:-) A tak jsem měl na výběr tohle nebo novej Pátek 13. I když mám radši horory tak na JAsona jsem se nemohl soustředit a pustil si tohle. Film z dnešního hlediska dávám maximálně 3*, ale u mě jako odpočinkový film celkem uspěl. ()

FandaF

Komedie, s několika drobnými originálními gagy. Např. to "mokré" stehno mě fakt rozesmálo - prostě ze života ;-) A některé ty prostřihy home-videa byly taky dost dobré. Tento film by měl i na 4*, ale chtělo to v pár věcech dotáhmout, současný stav na mě spíše působí jako "rychle to natočit a hned to prodat" film. ()

honajz odpad!

Další z mnoha nezajímavých teenagerských komedií, kde často ke smíchu mají nutit vtípky na téma exkrementů. Příběh vypráví o dvou bratrech, z nichž jeden je magor a od malička žije život přes kameru a každodenní natáčení. Však má také úctyhodnou videotéku. Ten druhý žije tak nějak normálně (chlast, ženský, hlavně nepracuj), a rozhodne se jednoho dne bráchu na víkend vytáhnout a do skutečného života zasvětit. DVD: Jako bonus trailer pouhý jen (1:50), a ještě bez titulků. ()

Tommassi3

Chris Klein ve své typické roli sebevědomého proutníka, jemuž vychází vše, na co sáhne, se jako dokonalý protiklad snaží pomoci svému nesmělému bratrovi, v podání sympatického Brendana Fehra, looserovi s obsesivní zálibou v natáčení videí.. Svižná komedie, která si vůbec na nic nehraje, vyznívá v konečném zúčtování velmi příjemně a lehce nadprůměrnou z ní činí naprosto dokonale padnoucí "home video" prostřihy !! ()

AndrewNewman

Mám rád jednoduché americké filmy o párty víkende, o nočnej zábave a pod. Ale toto bol naozaj prúser. Tvorcovia sa dokonalo spoliehajú len na fekálny humor a to môžem ako tak odpustiť len tvorcom paródii typu Scary Movie a pod. Pokus o nejakú romantickú komédiu zhasol už pri preglgnutí semena, ktoré nám predviedla istá mladá "dáma". O nejakom herectva škoda hovoriť. Kariéra Oziho začala v American Pie a tam aj skončila. Lepší dojem nezanechala ani tetička Robin, prdiaca vo výťahu. Škoda času, ktorý som pritom strávil. Jedna hviezda len za pekné krásky, ktoré sa tam točili. ()

• Natáčelo se ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (BMW12)