Zina, Erika a Žofie jsou pěkný trojlístek. Zina je herečka a má jako každý občas v životě obyčejnou smůlu. Její poslední roli přeobsadili a dětské představení Ťapka a Lapka zrušili úplně. Všechno by mohlo být lepší, kdyby se Erika za matku chtěla přimluvit v televizi H2O, v níž pracuje. Ale Erika nechce. Nesnáší totiž protekci. A zase přišla babička Žofie, aby si půjčila cédéčka a patrně zase vrátí místo originálů přepálené kopie Zinu drží nad vodou ztřeštěná sousedka a přítelkyně Agáty, která umí jakoukoli situaci řešit nečekaným nápadem. Ona vymyslí, jak obstarat Zině práci, proniknout do mediálního světa a osobně se seznámit se šarmantním moderátorem Leo Rohanem. Agáta ho považuje za třetího nejvíc sexy muže na pomyslném žebříčku popularity. Když v redakci zpravodajství televize H2O vyhlásí konkurz na moderátora Večerních novin, Agáta neváhá ani chvíli. Probere manželovi šatník, rozpomene se na svou minulost maskérky ochotnického divadla a je to. Zina už nemá šanci se z toho riskantního podniku vyvlíknout. Jediný problém je, jak všechno utajit před Erikou a Žofií Do redakce zpravodajství přišla zpráva, která působí ničivě jako bomba. Moderátor Břéťa Rybník se na ostrově Shimboo zamiloval do čokoládové krasavice a už se nikdy nechce vrátit ani domů ani do televize H2O. Šéfredaktor Kaprálek i jeho podřízení Erika, Leo a Sabina jsou v prekérní situaci. Potřebují náhradu za Rybníka, a to rychle! Erika najde na zemi knír a vyvodí z toho, že její matka Zina má nějakého šíleného milence. Totéž si myslí i Štefan Šubák, soused a platonický Zinin nápadník, který se užírá žárlivostí. Vnutí se k Zině do bytu a jako vždycky chce něco opravovat. Tentokrát sporák. Jenže Štefan a plyn, to je výbušná kombinace! (oficiálny text distribútora)

WANDRWALL

Líbí se mi, že zde nikdo - ani výrobci, ani herci se netajili tím, že mají rádi snadno vydělané peníze. A že to popudí některé diváky? To jim bylo jedno, vůně peněz uklidńuje a čím rychleji se vydalějí tím víc času je pak na jiné aktivity. Herci rádi cestují k moři, a když tu a onu roli nevezme ten a onen, tak ji vezme jiný. Herci tohle moc dobře ví, takže jdou do akce bez ohledu na výsledek. A pak se mohou koupat, jezdit na slonech, někteří si zaplatí i novináře z Blesku, aby je vyfotili jako naháče na pláži. to dělají hlavně herečky! Muži se raději opijí a pak nechají fotografovat, protože je třeba aby byli herci někde vidět a divák o nich věděl dopředu, a pak je viděl v nějakém seriálu, a řekl si toho znám z novin - či tu znám z novin... ()

Petr325 odpad!

Pokud se mě někdo zeptá, jaký seriál považuji za nejhorší, odpovím Ordinace, Rodinná pouta nebo podobně. Avšak po chvíli si určitě vzpomenu na tuto "komediální" sérii. Naprosto trapné dialogy, herci odříkávající text jakoby potřebovali rychle být někde jinde, scénky "vyloženě ze života" a ani Jan Kraus v trenkách nezáchrání tento paskvil před odpadem. 5% ()

MarekT

První díly byly "jenom" podprůměrné, ovšem šestým dílem se to nějak zlomilo a seriál šel úplně do odpadu. Herecké obsazení je výrazné pouze na papíře, pochválit lze akorát Jana Krause, hlavně díky němu bych tomuto seriálu nedával odpad, takhle mám naštěstí mírnější nálepku "nepovedený seriál". Též si myslím, že seriálu ublížilo, že vznikl vlastně spíchnut horkou jehlou - dotáčel se během premiérového vysílání. ()

Berry odpad!

Opravuju se z jedné hvězdičky na odpad! Jak jsem jen moha dát této...jak to jen nazvat, této sračce všech sraček jednu hvězdičku? Asi proto, že jsem doufala v to, že se to postupem času spraví. Ale nejen, že se to nespravilo, ono je to čím dál tím horší!!! To jsem zvědavá, jak bude tedy vypadat poslední díl, když už třetí díl byl totální vrchol sraček, trapností, hovadin a kdo ví, čeho ještě dohromady... Vždyť tohle se propadá pod úroveň Rodinných pout a to už je co říct! ()

C0r0ner odpad!

Název vypovídá o mnohém a především o tom, že scénáristé asi před psaním sežrali nějaké lysohlávky, vývar z fuseklí nebo zkažený asfalt, protože tohle vymyslet, to už teda musí být genialita. Nejenom, že by ten "převlek" odhalil každý asi po pár vteřinách, ale i děj jako takový stojí totálně za hovno, ostatně jak se dalo čekat. 5% ()

• Ve 3. dílu si okolo 5. minuty můžeme všimnout mikrofonu nad lustrem. (TheStitch630)
  • Studio smyšlené televize H2O bylo postaveno v bývalé budově TV Nova ve Vladislavově ulici, a to přímo ve stejném prostoru v přízemí, kde bylo do roku 1999 zpravodajské studio Novy. (ROBOTOX)