Yoon Jae-sung (Joon Lee) je břídil, který se živí jako příležitostný herec, nemá peníze ani štěstí v lásce, nic mu nevychází, a proto se chce zabít. Před smrtí se ještě zajde umýt do veřejných lázní, kde narazí na bohatého drsňáka Choi Hyung-wooka (Hae-jin Yoo). Když Hyung-wook v lázních uklouzne na mýdle, udeří se do hlavy a ztratí paměť, využije Jae-sung situace a začne se za něj vydávat. Hyung-wook se zas po probuzení v nemocnici musí popasovat s Jae-sungovým neúspěšným životem. (LangiJ)

LangiJ

Od chvíle, když jsem viděla reportáž, byl tenhle film mým želízkem v ohni, co se týká JK komedií loňského roku. To se ale nějak moc nenaplnilo, ani mi to jako komedie moc nepřišlo. Do reportáže vystříleli snad všechny vtipný scénky. Přesto to byl pohodový filmík, který mě hodně bavil. Po Rough Play jsem byla zvědavá na Lee Joona, ale tady mě víc bavil Yoo Hae-jin, který si po ztrátě paměti myslí, že je mu 32 a z prachatého drsňáka se změnil na břídila, kterému v životě zatím nic nevycházelo. Po Confidential Assignment další film, kde mě tenhle herec zaujal. Přeloženo. ()

Ivuse

Z mojí strany byla naprostá spokojenost, není to tedy úplně peckovní záležitost, ale je to záležitost velmi povedená. :-) Obzvlášť Yoo Hae Jin neměl chybu a musím říct, že když šlo o nájemného vraha, tak jsem měla obavy z konce, ale nakonec se to vyvrbilo úplně jinak než jsem čekala, a já se závěrem snad ani nemohla být spokojenější. :-D ()

EvilPhoEniX

Celkem vtipná akční komedie, kde akce hraje vedlejší housle, ale pár humorných scének se našlo a hlavně se mi líbil nápad s vyměněním životů. Tradičně hezký vizuál, slušné tempo a zábavná atmosféra ve vzduchu. lepší trojka. Příběh****, Akce**, Humor*** Násilí*, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra***, Napětí***. 6/10. ()

Lacike

Komedia o zamene jedneho lajdaka, ktory sa uz chcel zabit a najomneho zabijaka, ktory stratil pamät. Lajdakova linia ma vôbec nezaujimala a zabijakova bola sice o nieco zaujimavejsia, ale tiez to nebola velka sranda. Vysledkom je nevtipna komedia. 4/10. ()