Rowan Atkinson živě

(TV film)
  • Česko Show Rowana Atkinsona (viac)

Rowan Atkinson, hvězda nesmírně úspěšných seriálů "Mister Bean" a "Blackadder", předvádí v tomto úžasném speciálním sestřihu svůj všestranný komediální talent. Sestřih obsahuje nejlepší hercovy skeče a výstupy z posledních několika let. Převážná většina z nich zatím ještě nikdy nebyla v televizi uvedena. Jsou v něm zachycena jeho vystoupení v divadlech "The Globe" a "Shaftesbury" v londýnském West Endu, na Broadwayi v USA a na turné ve Spojeném království, po Austrálii a v dalších vzdálených koutech světa. (oficiálny text distribútora)

Frajer42

Na tento sestřih skečů mistra komika se podívá každý, kdo má Rowana Atkinsona alespoň malinko rád, či není vyložený hajzl, který by se na tuhle záležitost koukl výhradně proto, aby si mohl udělat čárku za další odpad. Zdejší hodnocení je tedy poměrně zavádějící. Já se třeba koukl rád, protože jsem Rowana Atkinsona dříve jinde než v roli Mr. Beana téměř neviděl. Scénky jsou převážně z jeho mládí. Je neoddiskutovatelné, že tento pán prostě umí. Za tím, aby to vše vypadalo takhle přirozeně a dokonale stojí určitě dlouhé hodiny, či rovnou dny tvrdé práce. Každé gesto a každá mimika je prostě dopracovaná k naprosté dokonalosti. Nevybavím si mnoho herců, kteří by dokázali rozesmát prakticky jakýmkoli pohybem. Většina zařazených scének byla prostě úžasná a smíchu nebylo možné odolat. Super! Líbilo! ()

MeanWhile

Rowan Atkinson je bůh mých velmi mladých let. Vyrůstal jsem na jeho seriálu Mr. Beana, kterého si poštím do dnes a ještě mě stále neomrzel a ani určitě neomrzí. Ale toto, to je mega show, kterou Atkinson provedl takovým způsobem, že kdo nevidí, tak nepochopí. Stačí se podívat na jednu scénku z tohoto trháku a potom budete chtít vidět víc a víc. ()

MarekT

Podepisuji Oskarův komentář. Atkinsonovo mimické a konverzační umění se nedá popsat. To se vážně musí vidět. Celou show najdete na YouTube: Ďábelsky vřelé přivítání || Osudové výprasky || A nyní z ohromujícího Nazaretu || Neviditelný muž || Umění prohrávat || Kurz seznamování || Fotbaloví fanoušci po zápase || Růžové punčochy a spousta rekvizit || S takovými přáteli || A co Jones? - všechno v původním znění s titulky. ()

mortak

Umělcovým nástrojem je pouze jeho tělo a jeho hlas. Atkinson je geniální umělec, takže nás nemusí "ohromovat" vulgarismy a šklebením, jak se o to každý den snaží mnoho šašků v TV či v dementních filmových komediích. Jediným problémem je předvídatelnost mnoha verbálních vtipů, jenže pak přijdou Fatal Beatings... ()

MegaBite

Když jsem na toto vystoupení narazil na internet a zkouknul celou hodinu, netušil jsem, že mi potom bude tolik bolet bránice. Co po hodině, hned po první scéně. Ze všeho nejvice se mi líbily scény se sváděním a Shakespearem. Zkrátka Atkinsonovy nejlepší scénky v 1 hodině, které si prostě nezaslouží nižší hodnocení. ()

• V desáté části "Pink Tights And Plenty of Props", kdy Rowan Atkinson předvádí jednotlivé varianty otravy jedem, se vinou špatného střihu najednou z jeho ruky vytratí nádoba, kterou celou dobu držel. (GordonCZ)