Být závislým gamblerem v Las Vegas je jako podepsat si svou vlastní smrt. Edward je nenápadný mladík, který ovšem zoufale potřebuje peníze. Jeho strýc mu nabízí cestu ven. Pro jednoho z nejmocnějších gangsterů ve městě dělá kurýra - muže, který se svěřeným obnosem obchází nejrůznější sázkové kanceláře podle přesně daných instrukcí. Edward však porušuje pravidla a po několika výhrách přijdou těžké dluhy. Když se Edward zamiluje do krásné servírky v baru, moc by si přál, aby mohl změnit svůj život a začít znovu. Zdá se však, že z této hry nemůže vyjít živ - záleží na mocných, zda mu darují život. Problém tzv. velkého světa heren a zábavních podniků se brzy stane osobním problémem člověka, který je do tohoto světa vtažen bez vlastní vůle. (oficiálny text distribútora)

Faye

Edward, který nejraději vyměňuje peníze za plastové žetony nebo různé tikety. Dostane nabídku, být „kurýr“. To znamená, taky sázet! Jenže podle přesných pokynů a přísných pravidel „nebudeš sázet, nezneužiješ moje prachy a nevyzradíš moje tipy“. Opravdu ideální práce pro gamblera, něco jako „svěřit alkoholikovi provozování baru“. To utrpení s cizími penězi v kapse, které prostě vsadit musel. Jak rád by to neudělal, kdyby mohl, kdyby to šlo, jenže on musel, jinak cítil strašné napětí. V každém případě velmi přesvědčivá variace na téma zničující závislosti. ()

Boss321

Výborné drama o gamblerovi, který dostal nabídku stát se kurýr, což se rovná dát sebevrahovi do rukou pistoli. Edward se ze začátku drží, ale nakonec pravidla poruší! Opravdu drsné drama, které halvně sázkařů musí hodně říkat. ()

dobytek

Tento neznámej filmeček mě mile překvapil. Zejména můj oblíbenec John Goodman v roli psychopatickýho mafiánskýho bosse, kterej všechno řídí jenom přes telefon, je výbornej. Hlavní postava se sice chová jako kretén, ale bylo mi ho vlastně líto. A scéna, když při blackjacku prohraje všechny peníze, který navíc nejsou jeho, je opravdu silná. Courteney Cox je tady ještě mladá a netknutá plastikama a botoxem a ukazuje, že dokáže zahrát i komplikovanější postavy, než je Monica z Přátel. Škoda snad akorát závěru, kterej mi přišel trochu jako deus ex machina. ()

Lacike

Film o jednom gamblerovi, ktorý sa stane kuriérom tajomného gangstera. Námet by mohol poskytnúť náhľad do fungovania gamblingu, kuriérov a podobných šmejdov, ale sústredí sa na hlavného hrdinu. A to je veľký problém, lebo už dávno som nevidel tak neschopného idiota, ktorý každú chvíľu robil jednu blbosť za druhov. Až som mal pocit, že je asi retardovaný. Namiesto toho, aby som sa o neho bál, som mu prial aby trpel čo najviac a tentokrát ma happyend dokonca nasral. Jednu hviezdičku dávam za krásku Courteney Cox a druhú za tajomného gangstera v pozadí v podaní Johna Goodmana. Aj keď tie jeho spôsoby a systém bol komplikovanejší a šialenejší jak plány Bondovských záporákov, tak by som bol radšej keby sa film venoval jeho postave. 4/10. ()

Turiec

Film o tom aké je ťažké a niekedy až nemožné zbaviť sa náruživosti. Dobre zahrané. Zvlášť scéna v kasíne s $30000 je presvedčivá, ale nikomu neprajem tak dopadnúť. ()

majo25

Ďalší z príbehov, v ktorom "musíme" fandiť notorickému klamárovi, ktorý kopí chyby za chybou až krútite hlavou, v tomto prípade prepadáva gamblerstvu, a nestačí mu, že sa uživí - on chce proste viac a nedokáže tomu čeliť. Miestami to síce smrdelo komédiou, ale vo svojej podstate to nebolo vôbec zlé, minimálne aspoň do istej miery zaujímavé. Akurát záver je taký nevýrazný. Príjemne to osviežila Courteney 'Monica' Cox, asi jediná, ktorá si svoju rolu zastala. ()

TesterX

Je zajimave, ze obcas vyplave na povrch snimek, o kterem jsem nikdy neslysel a nakonec jsem rad, ze jsem se na nej podival. Tohle je prave ten pripad. Pomerne drsna podivana o jednom gamblerovi, ktery se stane sazkarem bosse v podani Johna Goodmana. Cely film jsem s hlavni postavou hodne soucitil, i kdyz sazkar nejsem. Kdo sazi na sportovni klani, musi videt. Ostatni se nudit nebudou. ()

Jarosh66

Velice dobře zpracované a akční drama, kterému k dokonalosti chybí už jen opravdu málo. Skvělý Eldart a krásná Cox, příjemná podívaná. ()