Uvařit si? Nebo snad vyprat? Kdepak, po smrti pečující maminky jsou bratři Adamsovi naprosto bezradní. Kdo se teď o stárnoucí rozmazlence postará? Asi nadešel čas hledání manželky. A nejhezčí holky jsou prý v Rusku... (oficiálny text distribútora)

Brouk

Vidláci. Čekal jsem něco obdobného jako Vidláci s K.Alley a "kutilem" Timem, tohle je něco jiného a o něčem jiném a pro někoho jiného. Tím je asi řečeno vše... ()

K.I.N.G.

Přesně tak to je. Zdejšímu hodnocení a českým distribučním názvům se prostě věřit nedá. Tento film je sice dost nízkorozpočtový, ale není to jen nějaká další ubohá sexistická americká komedie pro teenagery. Je to pokus o normální film s hlubší myšlenkou a i když jenom pokus, líbí se mi to. Není to sice příliš vtipný film, ale není to ani ztráta času, už vůbec ne odpad a pokud někdo tvrdí, že je to nejhorší věc, jakou kdy viděl, tak má nakoukáno sakra málo filmů. ()

made1

Podle místních recenzí jsem čekala něco jako absolutní hovadinu, ale musím říct, že to nebylo tak zlé podívat se na starou dobrou Rus očima dvou farmářských maníků. Prostě pár holek, co se chce vdát za kohokoli z Amerikc a dva pitomci, kteří hledají nakonec něco úplně jiného. Žádná velká legrace, a už vůbec ne drama, ale jinak příjemný oddech na hodinku a půl. ()

Kroupa

Nevím, nevím, ještě že si nevybírám filmy podle jejich hodnocení na internetu, protože to by mi uteklo spousta celkem kvalitních filmů. Tenhle film má určitě hodně nedostatků, ale rozhodně bych vůči němu nebyl tak kritický. Je to film spíš pro náročnějšího diváka, i když nějakým vysokým nárokům neobstojí. Je tu celá řada vtipných narážek a naznačených vtipů a odkazů, ale abych tak řekl, trčí tomu sláma z bot. Každopádně to stojí za shlédnutí, a nejen kvůli výtečné Emily Mortimer, ale proto, že to má svou specifickou atmosféru. ()