Americká společenská veselohra, v níž potrhlý reportér a módní spisovatel oznámí z ciziny newyorskému nakladateli své knihy, že se oženil a pošle mu fotografii své ženy. Ve skutečnosti je však dále svobodný, na fotografii je žena jeho přítele a oznámení je jen jednou z jeho recesí. Nakladatel si však vzpomene, že chce jeho ženu vidět a aby ji spatřil, žene reportéra z Číny, kam ho vyslal, do New Yorku. Reportér si neví rady, a řeší situaci tím, že si od svého přítele vypůjčí na několik dní ženu, již nakladateli představí jako svou manželku. Tím je dán podklad zápletky, v níž se půjčená panička báječně baví a navíc dá výchovnou lekci svému muži i jeho příteli. (Filmový přehled)

IQ Tiqe

Komedie se záměnnou postav mám moc rád, a i když je zápletka jednoduchá, pobaví a je to možná lehčí nadprůměr. Navíc chemie mezi ústřední trojicí funguje skvěle. ()

Wiliem

Velice vtipná komedie trojice Colbert, Ameche a Foran. Manželé Mary a Chris se chystají vydat na druhé líbánky, protože ty první jim až tak nevyšli (částečně zásluhou právě blízkého přítele Chrise Dona). Pro Mary je tedy Don tak trochu trnem v oku, protože se neustále plete mezí ni a Chrise. Vždy když se chystají na dovolenou, on se přidá a chvíle které by měli strávit jen spolu jsou ty tam. Nejinak je tomu i nyní. 70%. ()

Martin741

Viem ze tam vystupovali manzelia, riesi sa dovolenka ... taka slusna spolocenska konzervacka, rezisersk bol Sam Drevo celkom na urovni : 75 % ()