Bruiser

všetky plagáty

Kothy

Další z řady britských komediálních pořadů. Tentokrát zde vystupuje i Martin Freeman. Dobrý je třeba díl s oslavou. :D ()

Thomick

Sketch show z dílny toho nejskvělejšího fyzickýho materiálu britský komediální scény a zároveň de facto famózní "vztahovka", ve smyslu "dost dobrá sonda do mezilidských vztahů". Však to znáte ... takovýto když se v obchodě omylem přimotáte do dámskýho oddělení a nevíte, co si počít; takovýto představování, kdy jedno jméno za druhym okamžitě pouštíte z hlavy (a nikdo vás nevyzkouší!!); takovýto když se přetvařujete, abyste zapadli (Ooh booy, do I love jazz!); takovýto když jste outsider skupiny (a nedejbože vám zrní hlava) + celá série Distressed Workmen a první "angry rants" Davidovy kariéry (naprosto geniální). Vážně nerozumim zdejšímu modrýmu hodnocení ... --- "Apparently it stretches" - "Pffff" ()

Splasher

Povedené scénky střídají ty trapné - celkem průměr. Mojí nejoblíbenější je, když Matthew hraje hostitele a postupně všechny hosty zkouší nachytat při lži a následně vyhazuje z domu. Dále hrají : David Mitchell, Robert Webb, Olivia Colman, Charlotte Hudson ____ EDIT 2012: Když si člověk na YT přehrává ty povedené scénky, tak obliba Bruiseru roste. Nevhodný smích Davida, ale hlavně nejpovedenější running joke všech dob - Over sensitive, 2 words. ()

noriaki

"Dobrý den, instalatér." "Dobrý den, zavedu vás ke dřezu. Neodtéká z něho voda, myslím si že se ucpal". "Vážně, ucpal? Zkusme hádat co jiného by to mohlo být. Třeba je voda jenom zlobivá, nebo se bojí výšek, nebo se hladina vody celého světa náhle zvedla o sedmdesát stop? A nebo se prostě jenom ucpal dřez. Geniální odhad." Kolísavá kvalita scének dojem z Bruisera trochu sráží, ale kdyby někdo sestříhal těch šest epizod zhruba do třech, vyrovnal by se tomu nejlepšímu z Monty Python. ()

Rose.Tyler

Oh Lord, what a treat! Nedoceněná a přehlížená sketch show, která ve skutečnosti patří v rámci žánru k tomu nejlepšímu. Nebo mě zaslepuje moje slabost pro skvělého Davida Mitchella? "Don't thank me, I've got to!" ()

Janie.

Asi je to tím, že jsem všechny díly viděla v době, kdy jsem byla utahaná a demotivovaná, takže mi takový druh humoru pomohl, ale nemůžu jít pod čtyři hvězdičky. Vždyť jenom ty James-Bond-skeče, Martin Freeman neobratně balící ženy, ten pár, který se neustále dohadoval na tom gauči či t-t-t-t-touchy! byly k nezaplacení :D ()

1V4N4

Travel sweets Poutchek ? , You know what´s your problem? You are so touchy..., I ´ m not a pedofile!, You ´ve got work on your communication skills you stupid bitch! , Must be bit spermy in your cave ... No don ´t Samantha , don ´t be dirty. A veľa ďalších . Možem len odporúčať! ()