Komik Tim Allen v roli Joe Scheffera, mírného otce, který se sám stará o svou dceru, je přepracovaný a v kanceláři nedoceněný. Když ho ve firmě jeden neurvalec před dcerou udeří, rozhodne se, že už nebude Nulou, ale bude z něj Joe Někdo - a všechno oplatí! Začne trénovat bojová umění u veselého a bláznivého profesora a dává rozhodující úder! (oficiálny text distribútora)

Oskar

Rodinná variace na Americkou krásu. Jenže jaký má smysl příběh, zpochybňující tradiční americké hodnoty, pokud sám po chvíli upadne do patetické obhajoby téhož? Navíc Tim Allen se chytil do stejné pasti jako Mel Gibson ve filmu Po čem ženy touží: zprvu je fajn, ale po "proměně" je z něj suchar, mentor a debil. 40 % ()

kenkaku

Když to začalo, čekal jsem trapnou klasiku, jak Joe Nikdo se přes noc stal Joe Někdo a celý film bude stavět domeček lži, aby si post udržel - a bude to jakože sranda. No netrefil jsem se. Bylo to malinko jinak. Příjemně malinko jinak. Prostě komedie z dob, kdy byl svět ještě v pořádku. Pozn.: Belushi je fenomenální. ()

Keram42

Uff, klasicky odporný závěr, kdy Allen půlku filmu trénuje na závěrečnej souboj, aby pak... no, nebudu prozrazovat konec, ale co asi od podobných filmů čekat. Ideální na sobotní odpoledne, nejlépe po obědě, kdy se najednou probudíte v druhé půlce a zjistíte, že jste ani tak o moc nepřišli. Což je vlastně docela pozitivum. ()

Petr.Kocfeld

Dobrý snímek,který mě zaujal.Dávám 3 hvězdy.Tim Allen je zde dobrý.Komedie to je pěkná.Vracím se k ní rád.Mám rád filmy Tima Allena.Tato komedie je docela zábavná.Tim Allen zde hraje otce od rodiny a má zde dceru a pracuje zde v jisté firmě a dostane zde "nabančíno" před svojí dcerou od svého kolegy.Proto později cvičí bojová umění a mistr v karate(James Belushi)mu zde pomáhá,aby uměl karate a mohl se pomstít onomu kolegovi z práce.Tomuto snímku dávám 60 procent. ()

honajz

Tim Allen – malý přehlížený úředník, výrobce dobrých reklamních videoprezentací, podceňovaný, v rozvodovémm řízení. Jim Belushi jako učitel bojových umění vypadá jak Seagal. DVD: komentář režiséra a producenta, trailer, 4 vystřižené scény (možno s komentářem), choreografie bojových scén – bez CZ titulků  Film 3/4, Bonusy 3/4, Zvuk 3/4, Obraz 3/4 ()

• Rolu Joe Scheffera (Tim Allen) mál stvárniť Jim Carrey, no odmietol ju, pretože sa venoval filmu Majestic (2001). (ShortyIC)