Waqt: The Race Against Time

• India वक़्त: द रेस अगेंस्ट टाइम (viac)

V první polovině filmu, ve které značně převažují komediální prvky, se Ishwarchand věčně hádá se svým nafoukaným kamarádem a marně se snaží přivést svého odrůstajícího syna k zodpovědnosti, neb až dosud vyrůstal jako v bavlnce uprostřed luxusu a peněz. Na to má ale příliš měkké srdce. Když si však jeho syn Adi přivede domů opravdu nečekanou nevěstu, tedy spíše novomanželku a po čase se dozví i o očekávaném příchodu prvního vnoučka, rozhodne se, že je opravdu na čase, aby se drahý synáček ve třiceti letech postavil na vlastní nohy. Věc komplikuje to, že on sám nemá příliš mnoho času nazbyt... (bolly.cz)

Andrea1717

Zástupca bolly klasiky, prvá polovica bola naozaj vtipná a veselá a spevavá, žiaľ druhá vážna a smutná, bola trošku prepísknutá, ale ako vždy u bollywoodu to fungovalo, vydolovali so mňa slzy aj napriek tomu, že je to afektované, prehnané a neuveriteľné. ()

toma.baza

Ishwar svého syna Aditya neuvěřitelně rozmazluje. Pak se dozví, že za nedlouho zemře. Protože u svého syna nevidí žádný náznak odpovědnosti, rozhodne se pro drastické řešení: vyhodí ho z domu a přestane mu dávat jídlo a peníze. Aditya se musí postarat o svoji těhotnou ženu. ()

ConanVJ

Amitabh je mi silně nesympatický a jeho výkon nevěrohodný, takže mi nějaké emoce nevyloudil. Akshay v poho a Pryianka opět krásná. Písničky celkem pěkné, ale jinak film slabota. Za mě 40% :( ()