Andrmen221

Pokud bych si měl vyměnit roli s Banderasem, bude to role tato. Ze všech jeho hereckých partnerek, bych bral právě tuto. Ano Jennifer je moje múza. Ona je důvod, proč jsem zhlédl tento film a dal bych asi 3 hvězdy, ale když dám 4, tak zvýším hodnocení filmu, což je věc, kterou nemůžu odmítnout. ()

rivah

Podle knihy Isabel Allende, dcery někdejšího prezidenta.....Děj situován fo r. 1973 za vlády Pinocheta a junty. Bohatá Irene (Jenider Connelly) nevidí hrůzy režimu, násilí, teror, popravy. Až její milennec Francisco (Banderas( jí otevře oči...Melodram s politickým pozadím. ()

Fiftis

Možno aj vám sa do vašich rúk a očí dostane táto snímka práve kvôli krásnej a mladej Jennifer Connelly, ale možno aj kvôli hviezde Antoniovi Banderasovi. Treba podotknúť, že títo dvaja sa k sebe vôbec nehodia, i keď Jen zmenili skoro na nepoznanie - so svojimi nezvyčajne brčkavými čiernymi vlasmi naozaj vyzerala ako Španielka, respektíve latinoameričanka. Réžie sa ujala neznáma režisérka, istá Betty Kaplan, ktorá toho veľa na svojom konte nemá a keď, tak samé zlé snímky, tu do svojej zbierky pridala ďalšiu. Film je príšerne nudný, žiadne emócie vo vás nevyvolá. Dívate sa na hodinky a prajete si skorý koniec. Jednu hviezdu dávam za dobré herecké výkony hlavnej dvojice a obstojnú sex scénu s "nahou" Jen Connelly. ()