Tracy (Cate Blanchett) usilovně zápasí se svými problémy. Když se jí podaří zprovoznit vlastní internetovou kavárnu, vypadá to, že má částečně vyhráno. To ale ještě netuší, že bude brzy v ohrožení života. Ale vrací se zpět její noční můra v podobě bývalého přítele pašeráka drog. (Magic Box)

cab

Prilis zdlouhave a utapejici drama chce varovat na nebezpecne ucinky drog a jejich nasledky v pokusu kterehokoliv zavislaka postavit se zpatky na nohy a normalni zivot v podani nasich protinoscu z Australie. Herecka jmena zarucuji filmu pozornost a slusnou distribuci minimalne na DVD, i kdyz celkovy dojem je spise negativniho razu. 45% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Prostředí 2/10/// +herci, příjemná hudba, ze začátku celkem zajímavé -postupně se dostavuje nuda, je to dlouhé, slabý závěr, skoro žádná dramatičtější scéna/// Myslel jsem si, že to vytáhnu na třetí hvězdičku, ale tenhle film si to asi nezaslouží. Nápad to nebyl vyloženě špatný a koho baví se dívat na ztroskotance jak se protloukají životem tak ten se asi bude "dobře bavit". A to nejen proto že film nabídne skvělé herecké obsazení a navíc kdo si potrpí na herecké výkony, tak nemůže odcházet zklamán. Jenže celé je to obsahově dost prázdné, rozvleklé a začíná to celkem nudit. Škoda, že je to nakonec jen malá rybka, která se ztratila v záplavě těch větších a lepších kousků./// Celkem 46%/// ()

Piškotka

Jako film těsně po probuzení se to dá. Ovšem začátek byl tajemný ve smyslu kdo je kdo, kdo s kým atd. Do toho neustále ta hudba, co trochu dráždí. Cate bývalou feťačku zahrála víc než dobře, zejména stavy paniky a úzkosti, když obstarávala dávku pro svého otce (nebo otčíma?). Minulost se vracela i příchodem jejího bývalého, drogového překupníka. Byla statečná, že všechny ty nástrahy ustála. A uměla lhát jako sedmilhář. Konec nedopadl dobře pro její psychiku, opět se stala bezvýznamnou nulou, které nikdo nepůjčí prachy. ()

ethos

Vazne neviem co si mam o tomto filme mysliet. Proste ma to nejak nechalo chladnym. Neviem preco ale tento vo mne nevyvolal jedinu emociu a to je pri drame podla mna pruser. Na druhej strane ten pribeh bol celkom zaujimavy bohuzial to vasak vsetko posobilo strasne chladne. Ale Cate Blanchett proste musim uznavat po vsetkych strankach. ()

starbrejkr

Absolutní problém filmu je, že je tak trochu - tedy spíš tak trochu hodně- o ničem. Působí jako epizoda nějakého nekonečného seriálu. Vážně nevím, co nám tím tvůrci chtěli říct. K postavám si člověk nevytvoří žádný vztah, nemá to začátek ani konec, gradace byla pro tvůrce zřejmě sprosté slovo. Vážně nevím, jak dlouho jsem neviděl tak totálně nepovedený film...proč se toho účastnili mojo oblíbení herci v čele s Cate Blanchett je mi záhadou, možná to podle scénáře vypadalo zajímavě...O obsahu filmu říká vše zdejší krátký obsah a vězte, že je to na to, co se ve filmu děje, ještě obsáhlé. Asi to měl být film, který nám měl říct, jak jsou drogy špatné, ale jestli to mělo být poselství, tak hodně nepovedené. Ach, to byla hrůza.... ()