Macko Pú a Heffalump

• Česko Slonisko a Medvídek Pú (viac)

Když jsou obyvatelé Stokorcového lesa jednoho rána probuzeni troubením, které nemůže mít na svědomí nikdo jiný než obávané Slonisko, vydávají se společně nebezpečnou stvůru polapit. Klokánek je však svými kamarády považován za příliš malého na to, aby mohl na dobrodružství vyrazit s nimi, proto se rozhodne pátrat na vlastní pěst - a s mnohem větším úspěchem. Když se setká s malým a hravým Sloniskem Fufíkem, brzy pochopí, že tato zvířátka se ani zdaleka nepodobají příšerám ze strašidelných povídaček, které o nich slyšel, a že se Klokánkových přátel bojí přinejmenším stejně tak jako obyvatelé Stokorcového lesa "hrůzných" Slonisek. Klokánek a Fufík se rychle stanou dobrými přáteli a společnými silami začínají rozptylovat zbytečné obavy svých kamarádů a rodin. (oficiálny text distribútora)

Viktooorka

I přesto, že už jsem cet, stejně tuhle pohádku miluju. Bojácné prasátko, praštěnýho a v jednom kuse skákajícího tygra, Ijáčka, kterým je všechno jedno.. Králíka, kterej je pořád nepříjemnej.. Rúa s maminkou Kangou.. Sovu.. no prostě celou partu ze Stokorcového lesa.. Jsou moji uchýlkou (a už se mi doma hromadí plyšáková partička :-) k tomu přidejte roztomiloučkého Trombóna Heligóna Ušopleska čtvrtého, můžete mu říkat Fufík, a máte pohádku, která stojí za to :) ()

Tom Riddle

Samozřejmě jsem byl na Slonisku a Medvídkovi Pú s mladším bráškou, který byl z filmu vážně v sedmém nebi. Až tak veliké nadšení jsem tedy nesdílel, ale tenhle film mi připomněl krásné vzpomínky na klasické animované Disneyho filmy, a krom vysloveně dětského příběhu nemám důvod jít pod 5. A stejně pod ně nepůjdu. ()

Tuxedo

Kdyby z filmu zmizelo slonisko a písničky, byl by to velmi dobrý film. Takhle je tu občas světlý okamžik, okamžitě zabitý otravnou písničkou nebo otravností sloniska. ()

genetique

Rozprávočka so všetkým, čo k tomu patrí. Čakal som viac vtipných momentov a trošku lepší nápad, namiesto toho potešilo milé spracovanie a citlovosť. Proste milé. 60%. ()

ripo

Nie som ani náhodou skalným fanúšikom medvedíka Pu, ale príbeh o stratenom a nájdenom Fufíkovi mal svoju myšlienku a útočil na city .... ()

Frajer42

Tahle pohádka nepřirostla k mému srdci ani v době, kdy ještě mělo dětskou velikost. Připomenutí po letech opravdu nebylo nejpříjemnější. Musel jsem si pohádku pustit hezky v noci, abych minimalizoval riziko, že mě při sledování někdo uvidí a zapochybuje o mém nezpochybnitelném intelektu. Příběh pojednává o partičce bezpohlavních plyšáků, kteří se snaží ulovit růžového slona. A věřte mi, že jejich lov je to mnohem horší, než to na první poslech zní. Dojde i na pár pěvecký čísel, která disponují příjemnou melodií, ale neposlouchatelným textem. Spolusledovatelku tato parta zvířátek rozněžnila, v mých trenclích však zůstalo sucho. Lituji všechny dospělé, jejichž děti si tuto pohádku zamilují a budou se muset koukat s nimi. Čistokrevně dětská záležitost. Ve mně se díte ozvalo dvakrát v podobě letmých pousmání. Předpokládám, že většina zdejšího hodnocení se odvíjí od radosti potomstva hodnotitelů a rodiče měli pouze radost, že se mohli alespoň na chvíli věnovat jiným činnostem, například výrobě dalších diváků. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Film mi vybral uživatel RedAK. ()

Slartibarkfast

Mám hrozně rád animáky, ale tohle mne dost zklamalo. Kde jsou ty krásné pohádky s medvídkem Pú a Kryštůfkem? Se sloniskem už to taková legrace nebyla a hlavní postava, tedy samotný méďa, se tu objevoval jen mlhavě. Hodně špatné.. 55% ()

nash.

Fufík se zkrátka stal miláčkem naší rodiny.. :-) A půovské příběhy jsou stále milé, pohodové a svým způsobem zábavné. V době, kdy se násilí dostalo už i do animovaných pohádek pro dět,i je svět medvídka Pů a jeho přátel jedním z posledních ostrůvků nevinnosti. ()

Slarque

Medvídek Pú, ve kterém hraje Medvídek Pú přinejlepším páté housle? Ale nakonec vlastně proč ne? Aspoň to není v tom Stokorcovém lese pořád na jedno brdo. Klokánek i Slonisko film utáhnou, takže děti mohou být opět spokojené. ()

Ajinka126

Dokonalá pohádka. Kdybych měla děti, tak tohle bych jim bez obav pustila. Skutečně je to velmi dětské .. jak se říká v angličtině "family - friendly". Příběh se mi taky líbil, dokonce jsem se tomu i zasmála (i když pravda je, že jsem se trochu pobavila na úkor té roztomilé dětinskosti.. ale co už :)).. No ale maminy a dětičky, tohle je skvostná pohádka přesně pro vás :) ()

Adman

Ach jo ... ja si vazne nemuzu pomoct, ale nebýt mého malého bratra (5 let), a nebýt na tom s ním v prázdném kině, tak asi hodnotím trochu jinak (4* :)). Především chci upozornit, že toto je film stvořený přesně pro děti předškolního a čertvě školního věku + popřípadě jejich rodiče a příbuzné. Je to jednoduchý děj, plný jednoduchých vtipů, s jednoduchou zápletkou, né moc dlouhý... prostě tak akorát na již jmenované publikum... Krásně malované, animované, z mládí nezapomenutalné postavičky, jsou tu zase jako dřív a prožívají spolu skvělé dobrodružství. Filmy od Walta Disneye, jsou dabovány u nich... tzn všici češi se seberou a letí nadabovat Sloniska, a dokud se to studiím nelíbí, tak dabují, a tak máme postaráno o prvotřídní dabing. Byl to zážitek. Doporučuji popadnout vhodné dítě a jít s ním do kina na Slonisko a Mevídek Pú...... ()

kajas

Když ten Fufík byl tak strašně moc roztomiloučký! A Klokánek taky! A Prasátko (jako vždycky) taky! Ano, je mi dvacet let a zkouškové období zabíjím sladkými pohádkami. Tahle vážně ušla :). ()

Fanucci

Já si nemůžu pomoct. Mě to přišlo strašně roztomilý (Fufík je úžasný) a kdyby mi bylo tak o 15 let méně, tančil bych z tohoto snímku v ulicích:-)) Výjimečně se mi moc líbil dabing...Jo a ještě mam vzkaz pro uživatele jaStecse: Seš divnej:-) ()

balba

Nádherný příběh pro děti.Velice krásné písničky , které se líbí mé dceři a hlavně jí zaujalo slonisko a prasátko. ()

Streeper

Pro mě je to klasická pohádka, která mě rozesměje a dojme, a přesně to se stalo i po několika letech, když už jsem dospělá. Nádherná animace, která mě vždycky vrátí do dětských let a ten český dabing si nemůžu vynachválit. ()

DruidKarel

1041. hodnocený film: Milý příběh se známými filmovými postavičkami z mého dětství. Medvídka Pú jsem měl vždycky rád, ale už se s novou dobou vytrácí jeho kouzlo. Převedení animovaných zvířátek na plátna kin a ještě občasná nevhodnost příběhu, dělají ze žlutého medvěda a jeho přátel jen průměrnou zábavu pro dítě.3* jsou maximem, protože nahánět strach malému dítěti Sloniskem, které je vlastně mírumilovné slůně, je hodně pod úroveň. 3* ()

Pajky3

Řikejte si co chcete, já jsem si zavzpomínal na starý časy, kdy jsem medvídka žral. Koukal jsem na to s přítelkyní a i ta se moc bavila... ()

Mladý Sherlock a návrat do pyramidy hrůzy

Mladý Sherlock a návrat do pyramidy hrůzy

26.11.2012

Ještě těch moderních variací na klasickou detektivku z pera Arthura Conana Doylea nemáte dost? Pak vězte, že po Sherlocku Holmesovi s Robertem Downeyem Jr., televizním Sherlockovi s Benedictem… (viac)