Sissi a Yeti

• Slovensko Princezná Lissi (viac)

Sissi a císař Franz. Nádherný pár v nádherném světě. Světě tak zdravém a harmonickém, že to nemůže být ani pravda. Vše je dokonalé. Všeho je dostatek – peněž na zátop, čokoládových kuliček na golf. Občas musí sice císařský pár vládnout a reprezentovat, ale to vše je ve světě Sissi a Franze „úžasné“. Dokud se nezačnou objevovat temná mračna na jinak blankytně modré obloze… Císařovna Sissi je unesena.

Ačkoli nemá žádnou stopu, kterou by sledoval, vydává se neohrožený a nebojácný Franz do horečnatého stíhání únosců. Díkybohu brzy narazí na krátké vzkazy, které Sissi dokázala během cesty zanechat. Nicméně, obsah vzkazů a jejich rekonstrukce jsou pro Franze nečekaným šokem! Franz to ale nevzdává a reaguje jako jakýkoliv jiný vládce jeho povahy: zuřivostí! A tak začíná divoký hon, který se nezastaví ani před hranicemi jeho země. (oficiálny text distribútora)

merigieren

Jako vždy bych za české znění někoho velmi rád připravil na cestu eunucha, hlas Sisi mě neskutečně vadil. Většina vtipů byla nevtipná, dvě místa by se našly: probouzení princezny a už si nevzpomínám. V každém záběru to má nějakou scénku u které si člověk říká, tak tady bych se asi měl smát, ale skutek utek. ()

Ripley

Je to pár dní co jsem viděl Vesmírné opičáka a byl sem znuděn.Teď přišlo vzkříšení v podobě tohoto německého animáku.Skvělá animace postav,neinfantilnost,dobré hlášky a parodování známých filmových hitů...tohle vše je v tomto ne příliš zmámém a nedoceněném dílku.Pravda,malým dětem bych to nepouštěl,ať už proto,že je film totálně nevýchovný,ale také proto,že většinu vtipů a hlášek by nepochopili.Jen škoda,že si film neudržel kvalitu první třetiny filmu.Poté bych s klidem dal za 100%.Pokud bych si měl vybrat jestli raději Shreka 4(Yetti mi připomínal chlupatého šedého Shreka) nebo Sissi a Yetti 2,volím druhou variantu.Přidám ještě plus za výborný dabing. ()

ChaZty

je to přiblblé ale jako mě ten film celkem bavil. Někdy trapné ftípky ale zasmála jsem se. Akorát vůbec nevím pro jakou věkovou kategorii je film dělán, protože film působí jako kdyby byl dělán pro děti ale některé scénky a vtipy moc pro děti nejsou. Grafika mi nepřišla zas tak hrozná dalo se na to koukat. 52 % ()

C0r0ner

Sice to bylo katastrofálně zanimované a vlastně to i byla šílená sračka, ale díky příjemné stopáži a překvapivě hodně slušné vtipnosti se na to dalo dobře koukat a i se u toho bavit. Strašně mi to připomnělo Terkela a Cestu na Měsíc, protože to svým stylem bylo téměř identické (vyjma krkání a nadávání). Stupidní blbost, ale na to mě užije. 75% ()

Yojimbo

Dopředu jsem věděl, že se nejedná o žádný animák pro děti, přesto mě některé dialogy vysloveně šokovaly (což byla lepší varianta, protože další pouze nudily). Sexuální narážky, popkultura a odkazy na známé filmy docela fungují, animace také není nejhorší, některé postavy, v čele s neodolatelně přiblblou Sissi, jsou povedené... Inu, pozitivní stránky tento film bezesporu má - přichystal mi pár momentů, kdy jsem se skutečně od srdce zasmál, na druhou stranu ale také chvilky, kdy jsem se za tvůrce cítil velmi, velmi trapně. ()

• Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)