Minulý týden jsme se seznámili s šesticí vysokoškoláků z Doubravky. Dnes budeme mít příležitost poznat, jak se „udomácnili" ve škole a jak se dál vyvíjel jejich život. V téměř citovém „dilematu" se nachází Radka, která na všech „životních frontách" prožívá období, kdy má dojem, že se jí všechno vymyká z rukou. Citové problémy zasáhly i Čáru – basketbalistku a budoucí tělocvikářku Evu. Doufejme, že je na nejlepší cestě ke zjištění, že všechno špatné může být i na něco dobré. K takřka opačnému zjištění se asi pomalu ale jistě dopracuje Hanka, stále ještě věřící v neselhávající kouzlo a sílu svého sex-appealu, a tím i talentu. Zajímavě se „vybarví" Honza Špaček. Bezproblémově zvládá studia na stavební fakultě, a tak svoji invenci může uplatňovat i jinde. Prozatím mu všechny jeho kalkulace vycházely, nebo spíš procházely. Uvidíme, zdali se i on jednou trochu nepřepočítá. V Ivanově pražském domácím zázemí se začínají stále objevovat stinné stránky. Vývoj okolností ukáže, zda-li nepřeváží nad klady jeho „privátu". Poslední ze šestice Jirka stále ještě hledá sám sebe jak ve volbě své profesionální, tak i osobní životní dráhy. Přesto všechno šestice na sebe nezapomíná a dokonce dokáže společně vymyslet a uskutečnit slušný kanadský žertík. (Česká televize)

topi80

Několik poučení. 1. Než začneš rozhazovat, tak zkontroluj, jestli máš prachy 2. Na hrdinství je čas až poté, co je zápočet v indexu 3. Výsledek "obsadím tě do svého filmu" bývá nejistý 4. Když máš tři metry, tak si toho lidi prostě všimnou 5. Nikdy se nespoléhej, že tě bude živit muzika.  Každopádně mě toto české Beverly Hills (viz moralistní řeč českého Brandona - Martina Zounara), kde se parta schází i přes všechny domnělé i skutečné podrazy, docela baví, i když to žádný skvost není. Ale kvalitativní skok od Zkoušek z dospělosti je i tak galaktický. ()