(Ne)šťastne až naveky

• Česko (Ne)šťastně až na věky (viac)

V pohádkovém světě vládl Čaroděj a chránil vyváženost mezi dobrem a zlem. Konečně jednou jel na zaslouženou dovolenou a zanechal pohádkový svět v rukou svých dvou asistentů. Popelka sní o svém pohádkovém princi a její přítel Rick jí zařídí pozvání na královský ples, kde se má stát jejím vysněným princem z pohádky. Vše se však odehraje jinak než si přála. Její macecha Frieda se pokusí převzít kontrolu v pohádkovém světě pomocí zla. Popelka však bude bojovat. (oficiálny text distribútora)

Louie

Tak tohle je šlápnutí vedle. Co šlápnutí... přímo megahampnutí. A hlavně nuda.... A když se k tomu připočítají nezajímavé postavičky a občas plavoucí animace hlavnich postav, co připomínají beta demo SOF z roku 0, tak vlastně zjistíte, že není absolutně žádnej důvod se na tohle koukat.... Je to po dlouhé době, co se vtipné hlášky snaží být vtipné a člověku je z nich spíš smutno. Holt je načase říši pohádek opustit.... ()

Campbell

Ale tak já se bavil prakticky od začátku do konce. Postavy my přišly sympatické a hlášky naprosto dokonalé. Příběh taky není špatný. Je pravda že animace není nejlepší, ale to vynahrazují skvěle nadabované postavy Dick v podobě MAmba byl naprosto dokonalý a Patrick"Joe Swanson" Warburton je uplně úžasnej dabér. No já si nestěžuju. ()

M.a.t.t.

Veľmi veľmi slabé. Za zmienku stoja len úvodné minúty vrátane obstojne zvládnutého prológu, zvyšok nestojí za reč. A ozaj posledným klincom do rakvy nudného a nezvládnutého príbehu je tragikomická animácia, oproti ktorej len taká animácia Karcoolky pôsobí ako umelecké veľdielo. V porovnaní s týmto slabým odvarom vlastne celá Karcoolka pôsobí ako horúci favorit na Oscara. Aspoň, že to nešlo do kín a deti pri tom nemuseli trpieť. Sarah Michelle Gellar ako dabérka hlavnej hrdinky každopádne potešila, aspoň niečo. ()

habertek

No je to určitě lehčeji stravitelné jak dost podobná slátanina a zprzněnost s otřesnou animací Sněhurka (ne)šťastná až navěky! Ale i tak je to dost podprůměrný animák, který mi připomíná čaj dělaný z už neskutečeně mnohokrát použitého pytlíku... P.S. To snad nemysleli vážně, že má princ delší vlasy jak ,,princezna":D ()

Rudyamon

Pokud se na tuto pohádku budete dívat pohledem dítěte (pokud to jako dospělý dokážete) a nebudete moc hloubat nad dějem, tak se vám bude asi docela líbit. Je to taková oddechovka k mírnému pobavení. Pokud začnete hloubat nad animacemi, zapláčete nad ztracenou šancí všech, kteří se na tvorbě podíleli, natočit v dnešní době něco fakt pořádného. Nicméně na mírně pohodový večer to docela stačilo, i když dnes už od pohádek očekáváme podstatně víc, než to co nám nabídli tvůrci. Hm, no a to je asi tak všechno, co se dá napsat ... ()

• Natáčení probíhalo v Las Vegas v americkém státě Navada. (Terva)
  • Jedná se o poslední účast na natáčení George Carlina, který zemřel v roce 2008. (Terva)