Film nás přivádí do pulsujícího zákulisí skvělou hudbou nabitého music shopu Empire Records. Prožijeme jeden nezapomenutelný a událostmi přímo nabitý den ve společnosti mladých dříčů i ulejváků, ale hlavně snílků a lidí, kteří si užívají spoustu legrace v rytmu hitů Cranberries, Cracker, Bet ter Than Ezra a mnoha dalších rockových skupin. (Warner Home Video CZ)

Yojimbo

Skvělý film, z kterého čiší život a radost. Někdy je těžké se v té směsici různých postav vyznat, chaos je všudypřítomný a prostoru pro každou jednotlivou postavu málo, ale i tak je potěšení sledovat partu mladých lidí, kteří se možná nemusí milovat, ale přesto jsou okolnostmi nuceni být nejlepšími přáteli. ()

klukluka

Tematicky je to film, kterýmu bych dal rád 5 hvězd a po jeho zhlédnutí výskal radostí. Reálně je to ale afektovaná, nevtipná a místy vlastně docela zlá věc. Pro mě osobně zrádná v tom, že ji zasadili do kulis, ke kterým mám osobní vztah a pojí se mi s bezvadnou životní etapou. Snad proto jsem tomu dal před osmi lety- v roce 2015- tři hvězdy. Dnes se musím trochu nutit i do dvou. Sám sebe podezírám z toho, že jsou obě za Liv. ()

Radiq

Film, kterej ze začátku vypadá poměrně slibně, se promění na středněproudou sračkovitou hmotu, která do vás sype zásobníky klišé a chce se podobat jinejm takovejm typům filmů. Po hudební stránce mě tam cosi zaujalo, ale většina stála za prd (obzvlášť když tam nebyl ani náznak nějaké jiné hudby než kytarové a Rex Manning). Nic jinýho než happy end se nedá očekávat, takže i přes některé sympatické herce se to topí v žumpě plné hnědejch variací na nudu. ()

playboxguest

Pump Up the Volume a Empire Records. Dva různé filmy stejného režiséra, které u nás svého času shodně běžely pod názvem Na plný pecky. Kromě režiséra a českého názvu mají společného mnohem víc a to příjemné postavy, charizmatické herce, soundtrack složený z nějlepších hitů 90. let a hlavně oba působí takovým tím upřímným dojmem, který při sledování dokáže zvednout náladu. ()

honeja

Zajímavá sonda do atmosféry 90. let. Pěkné písničky a mladé René Zellweger a Liv Tyler. Tím ale plusy končí. Film postrádá pořádnou dějovou linii, vtipný moc není a po skončení jsem měl pocit promarněného času. V době svého vzniku se možná jednalo o zábavný film, pro dnešního diváka je však snímek spíše použitelný jako dobová studie. ()

• Příběh se měl původně odehrávat v rozmezí dvou dnů. Až později byl koncept pozměnen na jeden. (Marek#33)
  • Logo smajlíka s nápisom "Have a nice daze" na pokladni je odkazom na film Dazed and Confused (1993), v ktorom si Rory Cochrane (Lucas) zahral postavu Slatera. (U_S_O)
  • Pri úteku Warrena (Brendan Sexton) z obchodu a jeho náraze do dverí auta bol použitý dablér. Ten narazil do auta tak silno, že si zlomil rebro. (U_S_O)