Nenapraviteľný sukničkár Taylor sa staví so svojím najlepším kamarátom Nedom, ktorého fascinujú jeho ľúbostné úspechy, že počas troch mesiacov prijmú tri ženy jeho ponuku na manželstvo. Samozrejme, že adeptky vyberie Ned. Ned si myslí, že pri výbere troch rôznych žien s rozličnými skúsenosťami - Erin, Eleanor a Veronica - sa to Taylorovi nemôže podariť. Zdá sa však, že Taylorovi všetko vyjde. Keď však tri nádejné nevesty odhalia, že ich oklamal, spoja svoje sily, aby sa mu pomstili a naučili ho, čo je to skutočná láska. (oficiálny text distribútora)

anderson

Réžia českého znenia (PRIMA 2008) = Luboš Ondráček, Harmona dabuje Ladislav Cigánek - Ak chcete vedieť prečo Bellisario prisúdil v NCIS Gibbsovi štyri exmanželky, pozrite si tento film. :-) (9.8.2009) ()

VLAN

Sázka díky které mohl vyhrát legendární obraz od Picassa. Jenže během sázky o 3 ženy, se ty 3 ženy spolčí, no 4 ještě se přidá manželka jeho kamaráda, kamaráda se kterým sázku uzavíral. jenže on se do jedné z těch tří zamiloval, do té poslední ale není jednoduché se stěmi dvěma rozejít aby na to nepřišla třetí, navíc když má s tou první těsně před svatbou. ()

peetriss

Po všech stránkách průměrná romantická osmdesátka, které přes zajímavý, byť trochu bláznivý, námět s vysokým potenciálem chybí patřičný břink. To, že hlavní hrdina, pohrávající si s city tří žen, dostane za vyučenou se dalo očekávat, problémem však je, že jsem Markovi Harmonovi toho lámače srdcí neuvěřil. Jako komedie je tento film navíc slabý. 50% ()

Eawy

Veľmi nápaditý príjemný film. Prvýkrát som ho videla asi v piatich. Odvtedy ho zbožňujem. Dlho som nevedela prísť na jeho meno. Keď ho minule odvysielala televízia radosťou som skákala. Okrem príbehu a hereckých výkonov sa mi páčilo aj vlastne to že príbeh bol rozprávaný hlavným hrdinom. A v najposlednejšej rade Mark Harmon je sexy..100% ()