Píše se rok 2053 a admirál Matthews je prezidentem odvelen do Pacifiky - města na mořském dnu, kde už dříve sloužil. Na Zemi míří asteroid dostatečně velký na to, aby podmořské město kompletně zničil. Admirál udělá všechno proto, aby své město zachránil. Aby to neměl tak jednoduché, musí ve stejnou dobu řešit krádež amerických zásob zlata, které jsou v Pacifice umístěny. (jonyyy)

Pitryx odpad!

Film snad může být zajímavý v záběrech podmořského města. Tyto se však stále opakují. 2 -3 dobré trikovy při záběrech na meteor. Jinak jde o podprůměrný a bezefektní film. 14.III.93 PRO 7 pod názvem Země zanikne v 9 hodin. Nest. 15.V. 94 SAT 1 pod názvem Podmořské město. Nest ()

jonyyy

Tak tohle rozhodně není odpadová záležitost. Jen sci-fi ze staré školy, maličko mi zpracováním a lookem připomíná Loganův útěk. Je pravda, že se zde hodně recyklují záběry, ale i tak si myslím, že to na tv film muselo být celkem drahé. No každopádně je tu několik věcí, co rozhodně stály za zkouknutí: 1) Krátké šatičky admirálovy sekretářky a její výstřihy. 2) Ten doktor, co vypadal jako vlkodlak a v hloubce několika set metrů plaval na záchrané a technické mise jen tak v plavkách bez dýchacího přístroje, brýlí, nebo čehokoli na několik minut a ještě byl schopný mluvit do jeho speciálních hodinek a komunikovat s ostatníma :D - frajér 3) Létající ponorka, se kterou na začátku přiletěl admirál. Vtipné byly taky ty obří ryby, na které se soustředily záběry na začátku. Chápu, že tohle není film pro každého, ale fanouškům doporučuju. 60% ()