Vesmírná Scratastrofa

• USA Cosmic Scrat-tastrophe

Scrat se tentokráte při své věčné snaze ukrýt svůj milovaný oříšek dostane až do vesmíru.
Další z řady krátkometrážních snímků s oblíbenou epizodní postavičkou sloužící jako upoutávka na pátý díl Doby ledové. (korbitch22)

Allien.9

První hvězda je za nápad(y), druhá za vtip(y), třetí za animaci, čtvrtá za vesmír (tohle téma mě asi nikdy neomrzí) a pátá za radost, kterou ve mně tenhle kraťas vyvolal, protože od první "Doby ledové" jde kvalita FILMŮ dolů (*****, ***, ***, **) tak, že už ani nemám chuť se na nové díly dívat... Jednu hvězdu bych ubrala za nesmyslnost (vznik Sluneční soustavy se opravdu nedatuje po vzniku života:-)), ale tak vypadá to hezky a to je hlavní, že jo.;-) Spolu s "No Time for Nuts" a "Scrat's Continental Crack Up" nejlepší ice age kraťas. 4,5*. ()

kaylin

Myslel jsem si, že tohle bude katastrofa, ale přesun veverky do vesmíru vlastně není vůbec zlý. Je to místy docela vtipné, je to zase takové nezastavitelné, kdy se pořád něco děje a některé gagy jsou opravdu nápadité. Už mě ale tyhle krátké filmy s veverkou prostě nedokážou dostat, jako kdyby už toho bylo moc. ()

Praxis

Přiblblá veverka opět a znovu se svym nenasytnym vořechem tentokrát způsobí vesmírou katastrofu. Koncept se zpočátku tváří mile přiblble, potom nastane zbytečná vesmírná onanie, která začne pekelně rychle nudit. Jako jednohubka potěší a navnadí na příští Dobu ledovou, jen je problém, že jsem neviděl ani tu předchozí. Co tedy z toho vyplývá???? 55% ()

Frajer42

Jediný dobrý úsek z celé páté doby ledové. Konečně budou už i malé děti informovány o tom, že se celý Vesmír zformoval proto, že Scrat nemohl dohonit svůj oříšek. Kreativní a poměrně vtipná záležitost. Škoda, že to bylo tak krátké. Pokud se chystá další Doba ledová, tak bych ocenil, kdyby se točila celá kolem Scrata. ()

Trevor

Scratov a jeho oriešok sa tentokrát dostali do vesmíru a v danom prostredí vôbec neboli doma. Ak by tam nebolo zapichnutie oriešku, ktoré bolo paródiou na pristátie človeka na Mesiaci so skvelou Straussovou Also sprach Zarathustra ukradnutou s filmu 2001: Vesmírna odysea tak by to zrejme bolo zrejme iba na jednu hviezdičku. Dochádzajú nápady. ()

• Plakát k filmu vtipně odkazuje na plakát snímku Marťan (2015), který v kinech promítali ve stejnou dobu, a který se také odehrává ve vesmíru. (pajik)