Carrie 2: Zúrivosť

• Česko Carrie 2: Zuřivost (viac)

Vítejte na Vysoké škole Bates. Dnes se naučíme pravidlo číslo jedna: buďte vždy zadobře s Rachel Longovou. protože tahle dívka disponuje neovladatelnou smrtící silou! Rachel je další nezvladatelnou studentkou vysoké, která se zde chce za každou cenu udržet. Bohužel je přistižena při skandálním kanadském žertíku zinscenovaném skupinou sexem posedlých teenagerů, který skončí tragicky. Jeden z aktérů, který je policií povolán k výslechu, obviní Rachel z toho, že sama tento šílený žert vymyslela, aby ji veřejně ponížil. Avšak zahrávat si s Rachel je horší, než zahrávat si s ohněm. Je totiž pěkně rozzuřená a disponuje silou, která dokáže obrátit veselou party v šílený teror. (oficiálny text distribútora)

Aargh

Ucházející volné pokračování, jehož největší slabinou je mizerný scénář a nanicovaté charaktery. Za pozornost ale stojí povedené vizuální zpracování, výrazně lepší oproti prvnímu dílu (což je pochopitelné vzhledem k jeho stáří). Herci se snaží, škoda jen, že často nemají co hrát... Carrie 2 rozhodně není žádný zázrak, ale při sledování jsem se nenudil a dokonce jsem se i docela bavil. ()

silentname

Nudné a zbytočné pokračovanie. Toto je jeden z filmov, ktorý nikto nepotreboval, nikto nechcel, len niekto si myslel, že je to dobrý nápad. Nie je v tom nič originálne. Jediná zmena je to, že osoba, ktorá bude chcieť pomôcť Rachel (alebo Carrie 2) nebude dievča, ale chlapec. Inak, je to presne presne to isté, mínus všetko čo robilo originál dobrý. ()

triatlet

Asi jsem viděl jiný film, než popisuje distributor. Četl jsem Kingovu předlohu a zpracování 1 mě zklamalo. Od 2 jsem si nesliboval nic, ale vazbou na 1 příjemně překvapila. Potěšila role Sue (Amy Irving). Naznačení shakespearovského tématu sice zavánělo klišé, ale tvůrci nakonec zvládli natočit celkem koukatelný příběh. ()

Dellamorte

...predstav si tobogán - hore je pôvodná 3 volty verzia a v bazéne sa topí jej kamufláž odvodenina, pre teens, ktorá vie akurát, že King znamená v preklade - kráľ ( a že Johny 3V, je Travolta ).Záverečný masaker z Hell 3ky napol hodnotenie , ktorým negujem okolitú skepsu. Carrie ma proste neurazila - lebo to nebol remake, no druhoplánované vstrebanie vitamínov z originálu. Apropo - Katt nie je Brian ! ()

Hellknight12

Dnešná premiéra. Ehmm čo som to videl? Po dopozerani tohto zvláštneho snímku som bol pekne mimo ako už dlho nie. Na jednej strane nie je to úplne zle. Na druhej strane nemalo sa to volať Carrie, keďže tento film s Carrie má akurát spoločne jednu herečku ( učiteľku) a flashbacky z Carrie 76 a takmer 100% kópiu toho istého príbehu. Dĺžka je 101 min čo za mňa dosť na to, že tento príbeh je 100% vytiahnuť z päty. Herecké výkony sú otras. Atmosféra filmu je na najnižšiom stupni aký sa dá nastaviť. Je to v podstate brutalnejsia Carrie a nič viac. Hlavne je to Carrie bez Carrie. Celkové hodnotenie za mňa je 20%. ()

• Na konci příběhu je zmíněna King‘s University, což je pocta tvůrci předlohy Stephenu Kingovi. (Terva)
  • Film měl původní název The Curse. (Terva)
  • Natáčení probíhalo ve městě Charlotte v americkém státě Jižní Karolína. (Terva)