Zdá se, že hollywoodský agent Jack Giamoro (Ben Affleck) má vše: úspěšnou kariéru, peníze, krásnou manželku (Rebecca Romijn). Jeho perfektní život se ale začíná hroutit. Zjistí, že ho žena podvádí s jeho nejlepším klientem a deník, obsahující tajemství, která by mohla zruinovat jeho osobní život i kariéru, padne do rukou ambiciózní novinářky Barbi (Bai Ling). Jack musí začít bojovat, aby neztratil vše co dosud získal… (oficiálny text distribútora)

Vodny

Lehce nadprůměrné romantické drama s dobrým výkonem Bena Afflecka. Jde o zvláštní film, který v sobě mixuje více žánrů a dohromady dělá takové nedonošené děcko, které mohlo být lepším filmem. Předně jde o to, že z filozofického dramatu o životě se vyklube jednoduché vyprávění o nedokonalosti člověka, honbou za kariérou a lásce, které končí happyendem. A to sráží bodíky dolů. Plusem je dobrá hudba (hlavní motiv) a fakt, že se na to dobře kouká. Nad některými dialogy se dá i zamyslet a občas se člověk ušklíbne nějaké vtipné situaci ze života. Mohlo to ale dopadnout mnohem lépe. ()

peetriss

Nejvíce trefným přídomkem k tomuto filmu je slovo nevýraznost. Konkrétně nevýraznost režiséra, scénáře, hereckých představitelů (Rebecca Romijn je výrazná alespoň vzhledově) i žánrového zařazení. Určitě se nejedná o komedii, spíše o drama pohrávající si s absurditou situací, které jsou občas i funkční. Film jako celek je však velmi planý a sterilní. Hudební doprovod je místy naopak výrazný až otravným způsobem. Za mě spíš palec dolů. ()

Hal_Moore

Ben Affleck nemá komediální talent. Ani trochu. Jeho rádoby vtipným obličejům a grimasám se smát prostě nejde. Výjimkou je scéna u zubaře, ale to je tak vše. Jedinou zábavu tak zajistil John Cleese se svým vedením kurzu. V popisu je napsáno, že jde o akční komedii. Akce téměř žádná (jestli se za akci považuje pár ran baseballovou pálkou a honička lovci talentů vs. čínští kuchaři ulicemi čínské čtvrti, tak je to k smíchu), vtip také ne a drama? Možná se zavřenýma očima. Alespoň něco zachraňují pěkné herečky, scéna Basic Instinct a již zmíněný John Cleese. Námět sliboval více, to by však hlavní roli měl dostat někdo schopnější (čti vtipnější) a na režisérské židli sedět někdo kvalitnější. Podprůměrný "film", kterých se točí desítky... ()

Soweek

Tragikomedie měla skončit jako treagikomedie a bylo by to výborné, už tak mě dost překapuje, že se mi líbil film s Benem Affleckem. Kal Penn v roli, kde vyjímečně nepředstavuje ujetého sexuálního maniaka či vyhuleného Kumara(nebo to byl Harold??), celkem válí a hraje přesvědčivě. Celkově povedený filmík, ale jak se řekl, škoda toho happy endu. ()

lumiros

Příjemně strávený čas, kdy jsem hltal každičkou větu, každičké slůvko. Pravda začátek filmu byl trošičku pro mne zvláštní, tedy při prvním shlédnutí, ale nejen to mne přinutilo se na to podívat znovu a věřím, že né naposledy. V žádném případě to není film na jedno použití. Pravda komedie k popukání to není a i přesto mne pár scén dovedlo pěkně rozesmát. Je to pěkný příběh, který stojí za to vidět. ()