V druhej časti trojdielnej série Augustus Underground sa k hlavným hrdinom pridávajú aj ďalšie úchylné postavy. Baba, ktorá rada dávi na obete a chlapík milujúci nekrofíliu. Opäť si všetky zverstvá natáčajú na digitálnu kameru. (Hunter2222)

pornogrind

Po prvním dílu téhle trilogie, přišlo velký zklamání v podobě druhýho dílu. Tady nefunguje skoro nic tak jak má. Přidání postav je jen na škodu. Nekrofil a buchta co blije. "Jak originální". Oproti prvnímu dílu tu máme i nějaký gore, ale i přesto působí první díl ( i bez gore ) daleko nechutněji a realističtěji. Navíc v druhým dílu je ještě víc zbytečných scén než v díle prvním. A dokonce bych řekl, že nudný a zbytečný scény jsou tu většinu stopáže. Pár slušných scén by se tu našlo, ale ve spleti těch sraček okolo se pomalu ztrácí. Cituji z biografie Fred(a) Vogel(a) : Fred Vogel vlastní společnost sídlící v Pittsburghu, která se přímo zaměřuje na hororové filmy a jejím hlavním cílem není nic jiného, než tvorba stále brutálnějších filmů (konec citace). Hahaha. Lež jako věž. Druhej díl je nejmíň o dva level(y) nudnější než August Underground. Ani nevím jestli se mi do třetího dílu téhle trilogie chce. Pořád si, ale říkám, že může být ještě hůř. Proto si dodám odvahu a zítra ho zfouknu, ať mám tuhle fake snuff(ovou) sérii z krku. August Underground's Mordum si u mě vysloužil hodně slabý 2 hvězdy. ()

Radiq odpad!

No co vám mám povídat. Všechno se to točí kolem vřažd, znásilnění, blití, mučení. Z prvního dílu tam přibyly dvě hlavní postavy, ale všichni jsou totálně zvrácení a deviantní. Jedna z nich třeba blije na dvě svoje oběti a je úchylná. Za zmínku stojí třeba vykuchání tlusté ženské, kterou ten jeden pak znásilní do toho otvoru v břichu plnýho střev. Nebo donucení chlapa uřezat si šulina. A vypadá to, že i ti herci to myslí vážně. Je to hnus. Reálnej hnus. Bestiální, fetišistické, nekrofilní. Ale jinak amatéřina, roztřesená nekvalitní kamera skrývá ty detaily a zatímco se dívá jinam, oni na ně někde mimo záběr lijou červenou barvu. Bez děje, bez důvodu, bez ponaučení... no, do bajky to taky mělo daleko. ()

CyriC

Bizarní nechutnost v provedení horším, než amatérském. Poprask, který tohle v USA způsobilo skutečně obdivuji, Jen škoda, že ani roztřesená kamera nedokáže zakrýt špatné efekty. V některých momentech jsem se zasmál, nic šokujícího to rozhodně není. Vysoké hodnocení za zblbnutí blbečků, kteří nahlásili tuto sérii na policii, která se o filmy zajímala. ()

Slasher

Podobné jedničce, ale s větším spádem a výměnou dvojice vrahů blbečků za dva blbečky a jejich kamarádku. Styl ať to vypadá co nejreálněji a zároveň co nejprasáčtěji byl také zdokonalen. Ustřižení si penisu, masturbace mrtvolou, zvracení na oběti, šukání vnitřností, žraní červů z hnijící mrtvoly, nekropedofilie ve vaně..... To jsem zvědavý s čím ještě přijdou ve trojce. ()

Mefistofelle

Vzhledem k tomu že jedničku si už prakticky nepamatuju (a tudíž ji už ani nebudu komentovat), nemůžu říci, jestli je tento druhý díl lepší či horší (každopádně jedničku jsem hodnotila stejně). Roztřesená kamera, parta úchyláků, prasárny, blití, podřezávání, mrdání mrtvoly, žraní červů - co chcete, je to exploitation/fake snuff jako každý druhý. Není bohužel ničím nápaditý, ničím nevybočuje z řady, je to jen další z filmů, který byste si na běžné párty nepustili. Navíc jsou některé scény tak natažené, až se z toho napínají a praskají nervy - ano, mluvím o té scéně s dvěma ženskejma, se kterejma si pohrává ta paní s ostnatým rozkrokem. Ráda bych aby tenhle komentář byl delší, ale ono fakt není moc co říct. ()

• Film je v niektorých krajinách zakázaný a je nevhodný pre slabšie povahy. (Hunter2222)
  • Když jel Fred Vogel na hororový festival do Toronta, byly u něho nalezeny kopie prvního a druhého dílu filmu a byl zatčen za převážení obscéního materiálu do Kanady. Nakonec obviněn nebyl, avšak strávil zhruba 10 hodin v celním vězení a jeho filmy byly poslány do Ottawy na bližší prozkoumání. (Freakyy)