Když policie zadrží Finna při koupi kokainu, který je určen pro jeho matku, jsou jeho prázdniny ty tam. Měl strávit léto se svým otcem, který je antropolog a studuje v Jižní Americe jeden primitivní kmen. Místo toho ho však čeká léto v jiném "kmenu". Stěhuje se s matkou k jejímu milenci do jedné z nejbohatších čtvrtí Ameriky. Finn brzy začne propadat životu v luxusu a to se vším všudy - auta, sex a drogy. Věci se však začnou vymykat kontrole a on zjistí, že za všechno se musí platit. (oficiálny text distribútora)

Yardie

V podstatě film o ničem. Postrádal jsem ve filmu nějaký hlavní mo tiv. Film prsotě ubíhal a v podsatě se nic nedělo. Zvláště první polovina filmu se dost táhla. V druhé půlce ale film nabral na dynamice a konečně se objevilo něco jako záplatka. Každopádně na drama mi to přišlo málo dramatické, charaktery postav byly celkem nevykreslené a ploché a celkově takové odfláknuté, resp. bez jakéhokoliv zájmu se zabývat detaily, motivací postav apod. Což je celkem škoda. Ale dobře se koukalo na Diane Lane, které to fakt slušelo. A Sutherlanda mám rád. Je to takových malinko slabších 60%. Čekal jsem více. Howgh! ()

Langy10

Uff Nádherný příběh, jak jen začít. Prostě nádherné drama! Asi nejlepší film Griffina Dunneho .. Líbilo se mi uplně vš mělo to prostě všechno příběh, herce, v tomto filmu jsem proste nezaznamenal žádné mínus, až na jedno a to, že Finn podvede kristen ta scéna mě tak dostala a vytočila, ale pak se to napravilo, ale stejně mě to stvalo!... Kristen byl třešničkou na dortu v tomto film absolutně vládla ona.. Ostatní herce moc neznám, ale byli taky dobří! ()

Fiftis

Snímka plná hviezd na ktorú si po týždni ani nespomeniete. (Diane Lane, Anton Yelchin, Donald Sutherland, Chris Evans, Kristen Stewart). Je to taká tá jasná priemerná záležitosť. Herci skvelí, rovnako tak ich podané herecké výkony. Príbeh síce celkom kvalita, ale o dialógoch by sa už dalo polemizovať. Hudba ušla ale žiadna sláva. Ja som sa miestami nudil, miestami sa mi to naozaj páčilo, sem tam boli hluché miesta. Ja som od toho až tak nečakal a to bolo podstatné, že moje očakávania boli v podstatne naplnené, ale nedostavilo sa ani nijaké potešujúce prekvapenie. Proste je to ten typ snímky, ktorú radšej ani nesťahujte, ale pozrite si ju, ak pôjde v televízií. ()

Parlay

Tuze dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak pojmout komentář ke snímku s tak povrchním psychologickým prokreslením charakterů, po příběhové stránce tzv. „dějem – nedějem“ a zvláštní, leč pouze ve vzácných chvílích zajímavou atmosférou. Možná jsem nad snímkem přemítal více, než si zaslouží. Analogie dvou na první pohled diametrálně rozličných „kmenů“ představuje bezpochyby silné téma, avšak způsob, jakým s ním snímek nakládá, je zkrátka a dobře nešťastný. Jen marně se rozpomínám, kdy naposledy jsem tak často nevěřícně kroutil hlavou nad absurditou a nelogičností jednotlivých scén a chováním postav. Musím ovšem ocenit přesně obsazeného Chrise Evanse, který - k mému velkému překvapení - podává výborný herecký výkon. Zato Anthony Yelchin mě, na rozdíl od většiny místních uživatelů, po herecké stránce nijak nepřesvědčil. Triviálně řečeno, dost divný film. ()

Fallen_One

Už dlouho jsem se na to chtěl podívat a hle, osud mi to nahraje do televize. Oficiální text distributora zní poněkud přehnaně než film ve skutečnosti je, ale řekněme že jako hrubý nástin to lze chápat. Kristen Stewart to opět sluší a Anton Yelchin mi trochu připomněl mě takže jsem neměl problém sledovat hlavní linii. Příběh jako takový je, pozor - klišoidní slovo z mé strany poměrně časté při hodnocení filmů - zajímavý. I když mi bylo hned jasné, kdo je viníkem onoho "přepadení", zbytek filmu jakž takž udržel úroveň nadprůměru. Na pět to není a průměr také ne. Něco lehce nad. Takže tak. ()