Skrytá tvár ošetrovateľky

• Česko Skrytá tvář ošetřovatelky (viac)

Píše se rok 1954 a Indie stále ještě zůstává pod nadvládou Velké Británie. Atmosféra se vyhrocuje. V této době na pobřeží Malabaru povije britská lady Lily McIntoshová dceru. Novorozeně se však narodilo předčasně a je slabé, Lily navíc nemá mléko a tak nemůže své dítě kojit. Na pomoc jí přispěchá ortodoxně věřící míšenka, sestra Cotton Mary a začne se o miminko starat. Vděčná Lily ji odvede z nemocnice a udělá z ní osobní domácí ošetřovatelku. Její muž John McIntosh zatím coby zpravodaj BBC objíždí vzbouřenecké plantáže a monitoruje vyostřující se situaci. Netuší však, jaké nebezpečí se skrývá v jeho vlastním domě... (oficiálny text distribútora)

argenson

Těšil jsem se na dramatickej příběh okořeněnej atmosférou postkoloniální Indie, místo toho jsem koukal na neoriginální sentimentální slátaninu naprosto o ničem. ()

Cival odpad!

Televizní, indická, nudná a neskutečně debilní variace na Ruku na kolébce. Akorát se nevraždí. Vlastně se neděje vůbec nic. Jen se trapné plky snaží předstírat, že se tu řeší jakési vážné společenské téma vypovídající o indickém národu v britském područí. ()

hous.enka

Nechapu, jak jsem se na to mohla vydrzet divat dve hodiny....takove, jake to je na zacatku, to je i na konci. Mozna i horsi. A rozhodne tomu nepomohly ty vsemozne indicke tanecky ... Boze... ()