Trailer Park Boys

Kanada, (2001–2018), 43 h 32 min (Minutáž: 22–32 min)

Tvorcovia:

Mike Clattenburg

John Paul Tremblay, Robb Wells, Mike Smith, Elliot Page, Amy Kerr, Sarah Dunsworth, Shauna MacDonald, Shelley Thompson, Jeremy Akerman, Cory Bowles (viac)

Sledujte od alkoholu se odvíjející trampoty tří dlouholetých kamarádů a nenapravitelných delikventů, kteří své podvodné aktivity provádějí z autokempu v Novém Skotsku. (Netflix)

Sashmen13

Uvažoval jsem mezi 4 až 5, ale postava Bubblese to vytáhla. Pravda je, že tohle dílo je velmi specifické. Po první epizodě jsem byl v šoku, po druhé jsem se chytal a ve třetí už umírám. Ovšem chápu, že ne každému to může sednout. Já se ovšem slušně zasmál, když jsem sledoval příběhy těchto chlapíků. ()

Blazkowicz

Na něco takového bych sám nenarazil, ale mám bezva kámoše, který o podobných věcech něco ví. Takže dík Josef. Nejlepší shrnutí celého seriálu by bylo něco jako "každodenní život tří retardů, kteří chtějí zbohatnou čímkoliv a někdo jim do toho pořád hází vidle". Nic lepšího mě nanapadá, pro lepší představu se to musí vidět. Ale teď problém celého seriálu a proč to nedosáhne výš. Táhne se to každou sérií, která se skládá ze tří typů dílů. Prvním je díl, který je od začátku nudný, nic se tam neděje anebo mi prostě humorově nesedl. Druhý typem je díl, který má sem a tam nějakou vtipnou hlášku nebo situaci. Posledním typem je díl napěchovaný od začátku do konce všemožnými hláškami a absurdními věcmi, prostě směju se pořád. No a každá série operuje s těmito typy dílů, kdy je vzájemný poměr různý a to potom vytváří výsledné hodnocení. Celkový poměr je řekl bych u všech tak jedna ku jedné, což je dobré, ale ne dost dobré. Slabých dílů je prostě pořád hrozně moc. Někdy jich je v sérii víc, jindy míň, ale celková kvalita prostě není konzistentní. Po absolutně skvělém dílu může přijít dlouhá řada nudy nebo obráceně. Délka dílů je v pohodě, ale celkový počet deseti dílů v sérii už je (hlavně od roku 2014) až moc. Šest by byl ideál. Asi to není seriál pro každého, ale o tom to je. Neskutečné postavy, neskutečné hlášky, které už po shlédnutí nikdo nevymaže z mé paměti. RIP John Dunsworth. 4+* ()

Raziel_cz

Mockumentary o kanadských shitpuppetech, co žijí občas v karavanu, většinou ale v shitmobilu, v přístěnku nebo na chodníku, neustále se snaží vydělat prachy pěstováním marihuany a alespoň jednou za rok si neodpustí návštěvu con college. Je to hrozná anarchie a chvíli trvá, než si zvyknete na pravidla týhle seriálový shitabyss, ale pak už se jenom tlemíte a doufáte, že to nikdy neskončí. Ještě že to má jedenáct sezón a pár filmů. Tak bacha na shitwinds a směle do toho. ()

flyboyeda

Devata serie comeback ve velkem stylu, s09e07 pak povazuji ze jeden z vrcholu serialove extremni zabavy... :D Nejlepsi serial vsech dob! Ikdyz posledni sezona uz lehce pokulhavala. Ale to uz tak byva, i presto parada. Jim Lehey je jedna z nejlepe zahranych postav nasosky ever. Pokud chcete prozrit a poznat vyznam terminu "alkopunk", testneteTPB. Minimalne Bubblese musi zboznovat pro jeho unikatni charakterove rysy uplne kazdy. Ostatni postavy prestavuji take solidni scenaristicke perly. Co dodat? I can see a shitstorm coming! :) http://www.youtube.com/watch?v=tjMkqFmRGL4 ()

Ohybac

Tento seriál (kromě horších netflixových řad) je naprostá špička v žánru mockumentary. Myslím, že překonavá i obě verze legendárního kanclu, hlavně kvůli bezprostřednosti a dlouhodobým vtipům, díky kterým se postavy zdají opravdovější. Dá se namítnout, že se vtipy opakují, což je rozhodně pravda. Jsou ale tak dobře napsané a zahrané, že se třeba i po několikáté se smíchem podívám, jak kluci vykopnou rádoby drsňáka Cyruse. 10/10 ()

• Rickyho (Robb Wells) ikonické auto "Shitmobile" je Chrysler New Yorker ročník 1975. (Ghost_666)