Wilby je malé ostrovní městečko, kde obyčejní lidé prožívají své obyčejné životy. Každý má své vlastní problémy. Avšak jedna věc je pojí dohromady - všichni touží po lásce, po štěstí. Homosexuál, snažící se spáchat sebevraždu, Svobodná matka (Rebeca Jenkins) s dcerou (Ellen Page), workoholická realitní agentka i mladý policista. Jejich životní osudy se proplétají a městečko dále žije poklidným životem. (Sonick)

KajusaK

Ačkoliv byla Ellen mezi hlavními postavami, tak prostě nemůžu jít výše.. Film jsem viděla v původním znění bez titulků, tak možná i díky tomu něco ubírám, ale na jiné její filmy se to nehrabe. ()

silentname

Dlho som zvažoval hodnotenie 3* lebo celý príbeh na mňa pôsobil veľmi priemerne a rozoberal veľmi veľa na malom priestore. Príbehy hrdinov neboli spočiatku veľmi zaujímavé a hlavne sa ťažko na ne sústredilo. V záverečnej polhodine sa však veci rapídne zdvihli. ()

JohnCZ

Komorní mozaika příběhů několika lidí žijicích v malém (pravděpodobně) kanadském ostrovním městečku. Obyčejný, ale milý indie film spíše dramatického rázu. Chvilku mi trvalo, než jsem se do filmu dokázal ponořit, ale tehdy mlaďoučká Ellen Page a sympaťák Callum Ketih Rennie mi to usnadnili. ()

Sonick

Ty jo, zatim jsem tady jedinej, kdo tenhle film viděl. No, co k němu říct? Přestože je film značně komorního ražení disponuje velmi povedeným hudebním doprovodem a výkon mladé Ellen převyšuje ostatní. Režie: Daniel MacIvor ()