V najväčšom malom meste sveta, v Reno Nevada, žije roztomilý smoliar, Harold James Clark. Žije vo svojom vlastnom svete, hľadá lásku a dúfa, že sa mu splní sen a stane sa manažérom na plný úväzok v stejkovej reštaurácii „Nákladný Vagón“. Tento imitátor Elvisa konečne stretáva dievča svojich snov, Wandu Livingstonovú. Tá práve utiekla z Vegas a od svojho priateľa, rockera Jakea Salamadera. Harolda nezaujíma, že Wanda nemá žiadne čašnícke skúsenosti a dáva jej prácu v reštaurácii. Keď sa v Rene objaví Jake, Wanda sa mu rozhodne dať druhú šancu. Medzitým sa však Harold a Wanda rýchlo zbližujú. Pre Wandu sú si až príliš blízki, no nie dosť blízki pre Harolda. Harold sa totiž zaľúbil... a je pripravený požiadať ju o ruku. (oficiálny text distribútora)

Slartibarkfast

Velmi slabá komedie s topornými postavami, bez vtipu a bez složitějšího děje. Béčko jak vyšité, pokud by byla abeceda o dvou písmenech. Celý děj je postaven na zápletce, kterou známe z jiných béček. Idiot potká roštěnku, která utekla od nadsamce a nakonec zůstanou spolu. Ach, jak romantické. 15% ()

Tommassi3

"Lepšího kluka než je tenhle nenajdete !! Je skoro jako pes.. Teda tak věrnej !!" ;) Sám sobě se dost divím, že jsem Unbeatable Harold vůbec dokoukal do konce, protože tak neskutečně nevyrovnaný film jsem snad opravdu ještě nikdy neviděl, když jeho první polovina aspiruje na sračku století tak nudnou a zároveň trapnou, že by jeden radši sledoval, jak rychle mu asi rostou nehty na nohou !! Nicméně když se dokážete oprostit skutečnosti, že se vám nějaké hovado snaží namluvit, že se jedná o komedii, přičemž právě ta první polovina naznačuje, že právě na tuhle strunu se tvůrci snaží hrát, ačkoliv opravdu aspoň trochu vtipný okamžik, gag či alespoň dialog zde prostě nenajdete, i kdybyste si prst v prdeli nadvakrát zlomili, nakonec se kupodivu nejedná o až tak moc špatný snímek, jehož čest tvůrci nakonec zachraňují ze všech sil.. Ta romantická linka totiž překvapivě docela funguje i s přispěním velmi příjemného soundtracku Michaela Reagana, který tvoří hudbu převážně k počítačovým hrám, ačkoliv naprosto schématický a nikterak složitý (ne)děj, kdy Harold, takovej hodnej pechfógl a poloidiot, shodou náhod sbalí ne moc chytrou, ale sexy ženskou, Wandu, která by si ho za normálních okolností ani nevšimla, nic zajímavého či objevného nenabízí, a tak vlastně celý příběh pozvolna s menšími zaškobrtnutími dospěje až do dlouho očekávaného a klišovitého konce.. Většina postav nestojí za zmínku, to, že Harold jako imitátor a milovník Elvise má svůj svět jinak vymyšlenej, už prozrazuje obsah, s těma kotletama vypadá jako naprostej retard, ale Gordon Michaels, který má na svědomí scénář téhle upocené slátaniny, ho obdařil takovým kukučem, že ho musí vzít na milost i ten největší cynik, to na Nicole DeHuff se aspoň moc hezký kouká, když už ta holčina nemá moc co hrát, a tak jako vítěz z toho pomyslného hereckého souboje vychází stále oblíbenější Dylan McDermott, který si svoji roli naduté narcistické rockové pseudostar Jakea Salamandera opravdu užívá !! Pokud se chcete zasmát, na Úžasného Harolda v režii naprosto jalového Ariho Palitze raději zapomeňte, pokud však chcete vidět krásnou režisérovu manželku Nicole De Huff v jejím posledním snímku, protože ta ještě před jeho uvedením na plátna festivalu v Michiganu a do kin v pouhých třiceti letech zemřela po dvakrát chybně diagnostikovaném zápalu plic, radím vám obrnit se trpělivostí a shovívavostí !! ()

jessica29

Co se týče komediální stránky-nezasmála jsem se ani jednou.Ale co se týče té romantické stránky-je to krásný a dojemný příběh.Ve filmu navíc hraje talentovaná a sympatická herečka Nicole DeHuff,což je obrovské plus. ()

korbitch22

Vždycky přemýšlím nad tím, co vede tvůrce ke splození těhle scénáristických zvratek, které mají nulový potenciál, nulový scénář, nulový přínos a nulový smysl.Film opravdu tak strašně o ničem, s tak debilníma dialogama a zkurvenou režií, že jsem ho chtěl nemilosrdně poslat do prdele.Z úcty k zesnulé Nicole DeHuff nadhodnotím hvězdičkou, dělám to ovšem s vědomím, že tenhle film je totální sračka.0%. ()

• Herečka Nicole DeHuff, která ve filmu ztvárnila roli Wandy, zemřela pár týdnů po skončení natáčení na zápal plic,. Film je věnován její památce. (korbitch22)