Hrdinkou amerického dramatu režiséra Sheldona Larryho je Rose, která se se svým budoucím manželem seznámila v letadle, právě když skončil její vztah s dobrodruhem Halem. Po pětadvaceti letech soužití, z něhož se narodily dvě děti a po letité spolupráci v novinách však Nathan své ženě sdělí, že se zamiloval do její mladé asistentky Mindy a odchází. Také Rosin šéf se v ambiciózní dívce jen vidí a Rose je jasné, že její dny ve firmě jsou sečteny. Je sama a bez práce, hlavou jí táhnou ty nejchmurnější myšlenky, ale ze srabu jí pomůže pud sebezáchovy a smysl pro humor. I když od života už moc nečeká, zjistí, že je stále spousta zajímavých možností a že to nejlepší má teprve před sebou. (oficiálny text distribútora)

Big Bear

No jako drama bych to nezařazoval, spíše je to taková černá komedie. oproti jiným současným komediím, je však toto drama celkem vtipné a to asi jako chlap ani nejsem asi tou správnou cílovou skupinou :-). ,,Ale mami, na co alibi! Já ho nechci zabít, já bych mu jen přála například chronickou poruchu erekce''. Průměr, který neohromí, ale který místy i může pobavit. Tři olivovníky. * * * ()

PORTER44

Příběh o rozchodu staršího páru,kdy si manžel najde mladší a rozhodne se odejít ,ale manželka se nechce vzdát a chce se pomstít.Po oznámení manžela že odchází dostává manželka padáka i v práci a začne ji z toho na chvíli hrabat což je docela vtipná scéna.Občas je film spíš do komedie než drama.Herecké výkony docela dobrý. ()

cab

Zena stredniho veku ztraci postupne sveho manzela na ukor mladsi kolegyne i svoji milovanou praci, ale neslozi se a s humorem sobe vlastnim si klesti cestu do nezname budocnosti, kde na ni ceka nejedno prekvapive zjisteni mimo to, ze matky maji nakonec vzdycky pravdu. Svizna komedie pro ctyricatniky a lidi s nadhledem nebo pochopenim. 60% ()

dogrose

Role šitá přímo pro Christine. Bohužel po radikálním nástupu to ztrácí dech a nějak se film nemůže rozhodnout, jestli to pojme dramaticky či komediálně, což je škoda, jsou tam hluchá místa. Závěrečné rozhodnutí hlavní hrdinky mne nepřekvapuje, je celkem předvídatelné (to by neobsazovali Christine). Výborný dabing Dany Syslové. ()

chrispe

Ženy ve středním věku jsou neviditelné.. nebo ne? Velmi příjemný TV film, který poněkud čouhá z průměru. Kolem člověka jednoho dne praskne bublina zajištěnosti a vztahové jistoty, a pak je jen na něm, jestli se nechá stáhnout ke dnu a zůstane tam (,,Šla bych domů, sežrala prášky a zabila se... ale vypila jsem už tolik kafe, že bych neusla."), nebo se naopak zvedne a přes nelehkost situace a dalším věcem, které vám dokážou podkopnout nohy, jde dál (,,Sex je dnes jako rekreace, nemusíš být sezdán, stačí být přítomen! Nerozsvěcej, nesundávej podprdu a možná neuteče.") Bylo to fajn! ()