Martin má předávat dětem ceny na školním sportovním dnu, ale jeho příkré chování slavnostní událost rychle ukončí. Rozčilená Louisa se kvůli němu dostane s lehkým zraněním do nemocnice. Ruth se domnívá, že za doktorovy psychické problémy může jeho matka Margaret. Vzornou chůvu Mikea Pruddyho mezitím v Portwennu hledá vojenská policie jako dezertéra. (Česká televize)

chrispe

Za mě super díl. Teta Ruth právě aspiruje na mou nejoblíbenější postavu! Louisa... nespokojená, čekající na jeden jediný důvod, proč zůstat... anebo odejít. Postavu Martina přestávám chápat a říkám si, jak by se hodil k paní Tishellové, která by jej prostě jen slepě milovala se vším všudy. Měl by to toho jít! Vždyť jak sám říká, přece nemusíme být pořád šťastní! ()

Necrotongue

Sám jsem byl překvapen tím, jak jsem se u této epizody pobavil. Dokonce jsem nebyl v pokušení fyzicky ublížit Penhaleovi, přestože se jeho výskyt dal označit za častý. Předávání medailí na školním hřišti mě přímo nadchlo, o proslovu ani nemluvím:-) Paní Tishell u mě tentokrát zabodovala, ale zklamala mě neúčast tety Ruth a účast Martinovy odporně iritující matky. ()