Restaurace Berta Large je stále ve finančních těžkostech. A teď nemá z čeho splatit vypůjčené peníze a musí zrušit i plánovanou dobročinnou akci pro kočičí útulek. Poblázněná lékárnice Tishellová se snaží využít Louisina odchodu od Martina, zatímco doktor musí provést nouzovou operaci kýly Louisiny matky, když se sanitka opozdí. (Česká televize)

Necrotongue

Hmmm, tak rozchod nejpodivnějšího páru sezóně evidentně prospěl, nebo jsem z něj osobně tak nadšený, že jsem si opět dovolil sáhnou po čtvrté hvězdičce. Bertovy neustálé potíže mi sice lezou většinou na nervy, ale tentokrát jsem se u lichvářů docela bavil. ()

chrispe

U Martina bych se jen opakovala. Scénáristi z něj dělají čím dál většího vola. Ale člověk tuší, že i tak to s těma dvěma dobře dopadne. O čem by pak ty další řady byly. U této epizody jsem se bavila, moje sympatie získala Martinova tetička, která se mi do této doby zdála spíš nemastná, neslaná a trochu jsem vzpomínala na Joan. Taky můžu konečně říct, že Morwenna je definitivně nejsympatičtější recepční, co kdy Martin měl (a konečně se i povahově trochu odlišuje) i když mi paradoxně připadá, že má mnohem míň prostoru než její předchůdkyně. A s paní Tishellovou bude určitě ještě sranda. ()