Martin a Louisa si konečně užívají mileneckého života. Novinka o jejich zasnoubení se rychle roznese po celém Portwenu, stejně jako vzápětí neznámá nákaza, projevující se dýchacími potížemi. A tak musí doktor Martin kromě výběru správného prstýnku řešit i naléhavé zdravotní potíže, jejichž zdrojem jsou patrně plísně. Martin opět musí projevit své detektivní schopnosti a zjistit, zda se příčina onemocnění neskrývá ve sklepě podivínské vědátorky, která vyrábí vlastní antibiotika. (Česká televize)

chrispe

Ne že by už jiné předešlé díly ten nádech neměli, ale tady jsem přímo cítila horor na sto honů! :D Jen to trochu podpořit kamerou, hudbou a nechat zhoustnout atmosféru. Závěr chvilku napínavý, nakonec příjemný - tak to musí být, jinak by to prostě nefungovalo. ()

Necrotongue

Tvůrci naroubovali na šestou epizodu klasickou detektivku z anglického venkova a na mě to překvapivě dobře fungovalo. Sice jsem měl silné obavy ze změny doktorova chování v otázkách romantiky, ale Martin se nakonec naštěstí neovládl, takže mě nezklamal a čtyři kousky mu budiž přány:-) ()