Doktor Martin - Série 3 (2007) (séria)

Rozejít se je těžké (S03E05)

(epizóda)
  • Veľká Británia Breaking Up is Hard to Do (viac)

Hudba působí na to nejlepší, co je v každém z nás. Hudba rozněžňuje, otevírá srdce… Snad proto se Martin a Louisa cestou z toho charitativního koncertu v loubí těch nádherných stromů políbili. Jenomže Martin dokáže svým racionálním přístupem k věci zkazit i takovouhle chvíli. A všechno má své meze. Něco takového nemůže vydržet ani tak zamilovaná ženská, jako je Louisa. Může se někdo divit jejímu rozhodnutí, že s tímhle člověkem už nechce mít nic společného? (Česká televize)

Necrotongue

U páté epizody třetí řady jsem se velmi dobře bavil. Doktor dostal zase jednou dostatek prostoru, aby se předvedl nejen jako lékař, ale také jako romantik. A zatímco jako lékař je ztělesněním profesionality (až na tu krev), v roli romantického hrdiny je naprostým amatérem a vždy mi naskočí v hlavě asociace, která zahrnuje spoustu porcelánu a tlustokožce. ()

chrispe

Tento díl byl pro mě, zdá se, zlomový. Jednak jsem si při něm uvědomila, že až tento seriál přestanou vysílat, nebo prostě až skončí, tak se mi po něm bude stýskat :D a druhak jsem konečně zahořela sympatiemi i k Louise a ocenila všechno to úsilí, co vkládala do možného vztahu s Martinem, když jiná by už dávno utekla, až by se jí za patama prášilo. Opravdu jsem se pobavila v té krátké chvíli, kdy i Martin, rozhodnut vztah zachránit, se jal udělat sama sebe "normálním a obyčejným... přetvařujícím se a vychechtaným". První díl, který jsem měla chuť si pustit hned znovu. :-) ()