chrispe

Možné SPOILERy! Tato série pro mě byla částečným zklamáním. Po prvním dílu jsem byla přesvědčená, že u mě měli tvůrci našlápnuto lépe, než sérii předtím. Těšila jsem se na hašteření okolo miminka a hlavně na společný život hlavní dvojice. Namísto toho byl jejich vztah na bodu mrazu a Martin mi šel díl od dílu víc a víc na nervy. Naštěstí od pátého dílu jsem se zase chytla, a i když mi tu vychází podle průměrného hodnocení tři hvězdičky, mám chuť po tom posledním díle dát čtyři. Plusy této série pro mě jsou jednoznačně Morwenna, paní Tishelová a překvapivě i Louisa, které jsem dřív moc nefadila, ale tady jo. Ani ten Bert mi už tak nelez na nervy, jako v předchozích sériích. ()

Necrotongue

Abych řekl pravdu, docela mě překvapilo, že se průměrné hodnocení dostalo na čtyři hvězdičky, asi jsem si zapamatoval víc epizody, které mě zklamaly, než ty, které mě pobavily. Pátá sezóna byla hodně nevyrovnaná, Bert a Penhale nebyli hodní na mé nervy, situaci naštěstí částečně zachránila postava Morwenny, ta se tvůrcům opravdu povedla. Ústřední dvojice mě místy přímo otravovala, aby mě na konci závěrečné epizody výborně pobavila, takže ano, uvidím i šestou řadu. ()