Doktor Martin - Série 2 (2005) (séria)

Návrat ztraceného otce (S02E09)

(epizóda)
  • Veľká Británia On the Edge

1. část: Relativní klid v městečku naruší příjezd několika nečekaných hostů. Patří mezi ně pozorovatelé, kteří hledají vzácné druhy ptáků. Činorodý, avšak nepříliš šikovný Bert Large se okamžitě chopí příležitosti a chce na jejich zájmu vydělat. Jako zjevení zapůsobí na Louisu nečekaný příjezd jejího otce, který chystá cosi nekalého se svým podivným přítelem Jonathanem. Dalším nevítaným návštěvníkem je městský úředník, který doktoru Martinovi vytkne jeho přehlíživé chování k pacientům a nabídne mu školení. Ovlivní přítomnost Luisina otce vztah mezi ní a doktorem Martinem?
2. část: Když se Louisa od svého otce konečně dozví, jak to kdysi bylo se zmizením jistého obnosu peněz, není příliš nadšená. Otec se rozhodne odjet, avšak ve městečku zůstává jeho vyšinutý parťák Jonathan, který chce za každou cenu realizovat jejich společný plán. Jonathan přestane užívat léky na hlavu a jeho paranoidní chování se naplno projeví v ordinaci doktora Martina. Ten se bude muset stát téměř akčním hrdinou, který řeší naléhavé případy v ohrožení života. Podaří se mu zastavit lavinu nepříjemností, které Jonathan způsobil? (Česká televize)

Necrotongue

Za celou dvojitou epizodu jsem se rozhodl udělit čtyři hvězdičky, protože mě celek nenudil a hlavně v druhé části jsem se slušně bavil, ale štvalo mě příšerně nelogické chování všech postav po celou dobu přepadení nebo únosu, nebo co to vlastně bylo. Už chybí jen Richard Ayoade a IT Crowd je kompletní. 4*- ()

chrispe

1. část - První část nejspíš staví půdu pro tu druhou a je to celkem nuda. Doktůrek je naštvanější než obvykle a tentokrát jsem moc nechápala proč. Na scéně se ukazuje druhý "ajťák" a asi se nám z toho vyklube drama. ;) 2. část - Byla akčnější a nelogická. Když zvládl Al zavolat tatínkovi kvůli provazu, tak mohl stejně dobře zavolat policii. I když je pravda, že pokud by tam jela se stejným nadšením jako sanitka, tak by to stejně k ničemu nebylo. ()