Přišli o práci, zhroutil se jim svět, ale nevzdávají se! Jak zatočí s nepřízní osudu, s vlastními mindráky a najdou to své místo? Zápas jedněch z nás, hrdinů sociální reality show, o lepší život.  Další novinka Televize Prima v podzimním vysílání je tzv. sociální reality show s názvem Moje místo. Jejím cílem je najít pro účastníky ideální práci, navíc se ale adepti dozvědí ledacos užitečného o sobě samých. Například to, jaké mají předpoklady, schopnosti či možnosti, zjistí, v čem by na sobě měli zapracovat a jakým směrem se ubírat. Kromě absolvování terapií s psychologem či koučem budou také procházet různými zkouškami, budou si moct vyzkoušet práci snů, zkrátka budou hledat své pomyslné místo v životě. V tom jim bude pomáhat nejen tým odborníků, ale setkají se i s celebritami, jakými jsou například Lucie Bílá, Ondřej Soukup, Ota Balage či Jiří Adamec. V úvodním teambuildingu navíc prověří všechny účastníky herečka Eva Holubová a celým pořadem diváky provází hlas Pavla Kříže. (oficiálny text distribútora)

Paity

Vůbec jsem nepochopil smysl tohoto pořadu, respektive účinkování některých slavných osobností česého showbyznysu. ()