Animovaný seriál o želví rodince a jejích kamarádech. (oficiálny text distribútora)

MartyMcFly89

U mě se nostalgie dělí na kvalitní věci a blbosti. Tohle je blbost. Je to příliš dětinské. Viděl jsem to ve stejné době, jako Kačeří příběhy, které mě dostaly daleko více. Nebo Spidermana animovaného. Nebo spoustu ostatních, Mouchu například. Čím to je, že si Fly Tales pustím na youtube klidně i teď, zatímco na Franklina házím špínu ? Kvalitou, heh. ()

SeBig odpad!

patří mezi ty horší stupidní pohadky kde zvířata mluví a žijí uplne stejnej život jako lidi akorat že místo lidí jsou to želvy, lišky, mědvědi a nevim co ještě..hrozná stupidita tohlencto ()

Marek1991

Táto rozprávka bola pre mňa väčším sklamaním po všetkých stránkach. Oceňujem však milosť, priateľstvo a futbal, ktoré v tomto seriály boli. Musím však uznať, že dej niekedy pôsobil nudne. ()

DJ Obelix

Klasický animovaný seriál pro předškolní i raně školní dítka, který se snaží vštěpovat morální hodnoty. Rozhodně lepší než "agresivní shit," kterým krmí mládež dnes. ()

• Seriál byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Brenda Clarka a Paulette Burgeois. (slatkac)