Sedemnásťročný Andrew je nezvládnuteľný (džointy, chlast, riadenie pod vplyvom...) matkou, ktorá po smrti manžela a jeho otca zostáva závislá na liekoch. Ako východisko zo zložitej situácii vidí umiestnenie syna do nápravného zariadenia, odkiaľ, ako inak, chlapík veselo zdrhne... (sochoking)

Marqta

Příběh není špatný, spíš naopak(když se zamyslím nad tím, že to je podle skutečné události, tak je to poměrně síla), scénář není vyloženě špatný (až na několik logických trhlin...), špatné je všechno ostatní od herců přes střih po hudbu. Ve výsledku to působí uměle a lacině, což by tenhle příběh vůbec nemusel. Taky je pravda, že jsem kvůli tomu, že má film tolik ocenění čekala, že to bude pecka, nebo aspoň hodně povedené. První půlka se dala vidět bez újmy, "béčkovou" povahu všeho jsem nějak zvládla ignorovat. Byla jsem zvědavá co bude dál. Druhá půlka je podstatně slabší, stejně jako můj celkový dojem. ----"I think this life is hell. Not hell like it sucks but like Hell for real."---- ()

merigieren

Jeden přerostlý 17-tiletý chlápek (na 17 nevypadá) přijde o otce, matka zhroucená na práškách on fetuje a kašle na školu, pak je půlka filmu o sanatoriu (docela zábavná). Přicházejí útěky, přiznání si závislosti na otci, smíření s matkou a rozhazování popela. Na 3* hvězdy mě to bavilo dost, ale o 4* pochybuju. Asi něco mezi. ()

sochoking

Ten homeless tam musel byť nastrčený UFOncami , ktorí sledovali celý jeho život , pretože , ak toto bolo podľa skutočných udalostí ( a zrejme bolo , pretože sa mi vidí , že Monty Lapica to asi nakrútil podľa svojej vlastnej story ) , tak taký happy end ... Mno , skoro ma jeblo , ale aj tak dám tie 4* ! ()