V tieni mojej sestry

(TV film)
  • Česko Ve stínu mé sestry (viac)

Jeden muž a dve ženy. Tie ženy trpia v rukách jedného a toho istého muža. A tie ženy sú sestry. Tá staršia má pocit, že celý svoj život žije v tieni tej mladšej. Keď sa tá mladšia rozhodne opustiť svojho priateľa, ten neváha ani sekundu a začne zneužívať jej dobrotivú sestru. Počiatočné odcudzenie dvoch žien však zakrátko vystrieda čosi celkom iné... (oficiálny text distribútora)

Lucie505

Ve filmu nešlo o nějakou chabou pletku jednoho muže se dvěma ženami! Byl o labilním chlápkovi, který po rozchodu s Lori začne ničit její život, a v touze po ní se uchyluje k její sestře Joanne. Ta je nesebevědomá, a zájem muže jí dělá dobře. Chápe však, o co Michalovi jde. Podstata příběhu je skvělá. Ovšem herci příšerní! Afektovanost Alexandry Wilson je na facku, a McCarthy zde má jenom jednu polohu, jeden výraz. ()

ivishka odpad!

Jednoho dne žila byla jedna typická americká rodina. Dvě malé holky se odjakživa v něčem předháněly a ačkoliv se jejich otec odpráskl tak si každá z nich myslela, že za to může. Samotnou "hrdinku" celého filmu hnědovlasou "Džouny" bych si nepozvala ani na funus, jelikož se může stát, že by přivodila smrt i mě a to jsem už několikrát po smrti díky americké, české, německé, francouzské....světové tvorbě... Tak abych se vrátila k tématu - Blonďatá (zjevně starší) sestra Lori(asi)byla vždycky oblíbenější u chlapů(protože chlapi myslí rozkrokem)a tak ta mladší brunetka Džouny žila v jejím stínu...léta plynula až si Lori našla vyšinutého přítele. Vyšinutý přítel dostal kopačky a nedokázal se s tím smířit..chudák malej prodal i svůj notebook, motorku prostě cokoliv aby mohl "dát najevo svou oddanost". Vyšinutý přítel měl v oblibě čumendu pod okny již výše zmíněných sester a nejen jich ale i nového přítele bloncky Lori(ano nový přítel - to je ale lehká žena) a tak si vzal popcorn(nadneseně řečeno) a čučel do oken a pokaždé pro zvýšenost dráma zavrčel motorkou jakože odjíždí.. Růže ani lístečky se vzkazy Lori miluji tě nestačily.. a tak postříkal sprejem auto jejího snoubence a také mu rozflákal obchod s akvárky. Pořád ale nezapomínal na svoje potěšení a jak jinak to udělat než si nabrnknout ségru již zmíněné bloncky, Džouny. Sestra na to záhy přišla drámo se stupňuje a nyní jsme u toho jak se matka vyznala své dceři Džouny s děsnými problémy ve vztahu s otcem - Víš Džouny on byl přesně jako Michael(ten vyšinutý přítel)...jako správné americké krimi drama musela tato pasáž dopadnout padnutím do náruče matka a dcera. Nyní jde odprásknout Michael bloncku s jejím manželem ovšem bohužel se mu to opět nepovede - podivné ale již všem známé požadavky helikoptéra,20 milionů dolarů v cenných papírech ale scénáristi přidali i steaky a červené víno aby to nebylo tak nudný a nápadný, že obšlehli příběh odněkud jinud. Shrneme to tak, že bylo jasné,že se Michael odpráskne a celá rodina bude zase happy příběh končí "krásnou" hudbou která vysublimuje až do konečných titulků. No vidím to takhle- Rosamunde Pilcher + Věřte nevěřte(trochu delší epizoda ale stejní dabéři a stejná kamera zdá se mi) + Vraždy v Mindsomeru + To je vražda napsala(matka obou žen vypadá uplně stejně jako ta hlavní v tomto seriálu). ()

pupidup

koukla jsem na to jedním okem, když jsem doma marodila, oběma se na to koukat nedalo....nudný příběh o dvou submisivních hlupačkách se Stockholmským syndromem, kde se každá minuta dala předvídat, mě dorazil....důvodem, že jsem to nehodila do odpadu, je nádherné prostředí...... ()