Chris a Lila se chtějí prosadit v hudební džungli Los Angeles. Věci kolem nich se výrazně změní, když... Proslulá rocková hvězda Colin Glammercy nabídne Lile místo zpěvačky ve své skupině. Colin je zároveň představitelem Koalice světové jednoty, jejíž miliony přívrženců usilují o nastolení mírumilovné jednotné světovlády. Koalici vede Megan Demerit, která je Colinovou milenkou. Megan dostává tajné příkazy od zlého anděla, jednoho z nejoddanějších přisluhovačů Ďábla. Má svůj plán - zneužít Koalici k převzetí světovlády pod vedením Ďáblova služebníka. Ztělesnění Zla zosobňuje Ruth, Chrisova nevlastní babička. Kruh se tím uzavírá... (oficiálny text distribútora)

TO

Hezká Monet Mazur jako rocková zpěvačka, která se zaplete do války dobra a zla, v níž se ďábelský kult snaží přivést satana na zem. Rock´n´rollový fantasy thriller zpracovaný podle podobného mustru jako řada Prophecy. Příliš nudný film s příliš špatnými triky, jehož závěrečný souboj démona s andělem je natolik úděsný, že jsem hodnocení musel snížit až na jedinou hvězdičku. ()