Bandité na BMX

• Austrália BMX Bandits (viac)

Jak snadné je zaplést se do bankovní loupeže. Nicol Kidman v hl. roli dramatického příběhu. (HBO Europe)

Fiftis

Jedna hviezda za roztomilú ale ešte nie atraktívnu Nicole Kidman. Rád by som vedel čo bola taká zručná na bicykli, alebo to boli nejaké náhradné kaskadérky. Každopádne, dívať na sa Nicole Kidman ako robí triky na BMX nestačí a inak je film plný nudných kecov a bez deja. Dokonca ani tie bicykle si až tak neužijete, pretože sú tam len určité malú časť celej nudnej stopáže. Hudba sa hodí len vtedy keď vidíte BMX bajky, inak žiadna sláva ani po hudobnej stránke. Proste som čakal poriadnu akciu, aj podľa miestnej galérie a nedostal som čo som očakával. Bolo to viac trápne, naozaj padúchovia trápne padali cez prekážky keď naháňali partiu na BMX bajkoch. V skutku nevydarená snímka, ktorá ale môže potešiť fanúšikov Nicole Kidman. ()

petero

Dvaja chalani na mašinách značky BMX jeden s červenými kolesami, druhý s modrými s parádnymi diskami vo farbe pneumatík na začiatku efektne nahadzujú na seba chrániče, rukavice, prilbu, masku a púšťajú sa na to. Prvý skok, paráda, vyhodené koleso, wau, jazda po zadnom, to viem aj ja, pretočenie volantu, to neviem, jazda chrbtom vpred, to musím skúsiť =). Pred obchoďákom len 16 ročná vysoká Nicole Kidman sa snaží upratať košíky ale tučný chlapček na čiernej BMX jej robí zle a všetky košíky postrčí priamo do cesty našej rozbehnutej dvojici a bicykle sú zničené. Ale Nicole je od teraz ich kamoška... Zápletka kde partia ukradne dvojici gangstrom ich vysielačky a tí sa ich snažia dostať po celí film, určite si pamätáte na akciu v nočnom cintoríne kde trojicu prenasledujú gangstri v strašidelných maskách a kde mimochodom stretnú ožrana ktorý si odprisahá že už nikdy nebude piť, až sa im podarí uniesť Nicole a všetko končí veľkou naháňačkou všetkými deťmi čo majú BMXky a záverečnými titulkovými pretekmi, kde hlavné ceny samozrejme povyhráva naša skvelá trojica... Nostalgia a ukážkový detský film mého mládí. Jasné že som mal BMX i keď nie takú parádnu ale mal =D ()

JohnnyD

Skvelo nadávkované detské dobrodružstvo, sympatické postavy, výborné dialógy, parádne vybratí herci (Hey Nicooooole!), chytľavá hudba a pravdaže fantastické akčné scény na BMXách. Úplná špička v rámci svojho žánru. ()

JFL

Dynamický film pro předpubertální mládež, kdy ještě není třeba řešit lásku a sex, takže zbývá veškerý čas na dobrodružství. Z hlediska kategorie hraje film podle předpisů (charismatická vynalézavá mládež, shovívaví policisté, burleskně neschopní gangsteři), ale akční scény s BMX mají spád a překypují inscenačními nápady. To ze snímku dělá peklo pro rodiče, neboť po jeho zhlédnutí každé dítě bude chtít BMX a vysílačku. ()