Reno 911!

USA, (2003–2020), 35 h 56 min (Minutáž: 10–22 min)

Cedric Yarbrough, Niecy Nash, Robert Ben Garant, Thomas Lennon, Kerri Kenney, Chris Williams, Michael Ian Black, Wendi McLendon-Covey, Carlos Alazraqui (viac)

I v uniformách jsou muži a ženy, kteří se nikdy policajty neměli stát, a toto jsou jejich příběhy. Svezte se se statečnými muži a ženami v jejich nebezpečné jízdě. Kamera je neustále zapnutá a zachycuje všechno bezprostřední nebezpečí, akce a milostné vztahy zdejšího policejního sboru. (oficiálny text distribútora)

johny89

občas mám pocit, že čím horší komedie je, tím víc procent má na csfd:-D ... bylo to opravdu dost nudné a docela trapné, a to mám komedie podobného typu docela rád.. ()

burnfly

Policajti z americkeho predmesti, avsak zabavni! Dokonale vykresleni tech nejprimitivnejsich pudu a osobnosti, zabava utahujici si z principu reality show (Cops) idealni na to, kdyz prijdete z prace a chcete pustit neco u ceho se pobavite a nemusite zatezovat hlavu. ()

stephano

Tak tohle žeru, naprosto skvelej serial plnej uzasnejch charakteru kterym vévodí Jim Dangle. Scénka s kokainovýma kralikama je snad nejvtipnějši scéna co jsem v seriálu videl. Tady zadny moralizování nečekejte, je to jízda plná bláznů a jeste bláznivějších situací....škoda že se to k nám asi nedostane. Navíc mě malinko vadí ta cenzura nadávek. Někdy díl opravdu jen pípá. treba v DVD to bude lepsi. ()