Michael Lanyard (Warren William) nutně potřebuje do své sbírky známek Kuby doplnit poslední kousek – hnědomodrý deseticentový chybotisk s obráceným portrétem hlavy státu. Musí zaletět do Havany i se svým sluhou Jamisonem (Eric Blore) a za letu zpět do Miami se seznámí krásnou Pat Lawrence (Frances Robinson). Dívku zachrání ze spárů dvou parchantů, kteří jdou po penězích, které veze pro majitele kasina Bradyho (Don Beddoe) jako výkupné. Padouchům utečou, ale stejně těch 100 000 amerických dolarů někdo ukradne. Michael se vydává s Pat na pátrání po tom, kam zmizely. Michael, zvaný Osamělý vlk, je bývalý veleúspěšný lupič klenotů, který se polepšil a stal se soukromým detektivem. Po cestě také musí osvobodit Pattina přítele Scottyho (Bruce Bennett), kterého strčili do basy v podezření z únosu a vraždy. Podaří se dvojici odhalit pachatele, zachránit oběť a najít peníze? (Peabody)

liquido26

Další taškařice s Lone Wolfem. Nebyla to taková zábava jako předchozí díly, ale líbí se mi celkem chytře napsané zápletky a některé vtipné momenty. ()