Lambada, zakázaný tanec

• Česko Lambada! Zakázaný tanec (viac)

Nisa je mladá domorodá princezna z Brazílie. Její vesnice v deštných pralesech je vinou nadnárodních dřevorubeckých korporací ve vážném ohrožení. Jako správná vládkyně se musí o svůj lid postarat, odjíždí proto přímo do Los Angeles, aby zde všem popsala osud, jaký čeká její domov, pokud někdo nezasáhne. Mnoho uší ale jejímu volání o pomoc nenaslouchá. Nisa proto zvolí jiný komunikativní prostředek. Z hlubin pralesa si totiž přinesla tajnou zbraň, zakázaný tanec plný smyslnosti, erotiky, touhy a vášně lambadu. Podlehnou mu mocní světa? Anebo se nic nezmění a Nisa svůj boj prohraje? To se ukáže poté, co Nisa společně se svým partnerem vystoupí v celoamericky sledované show Kida Creola (oficiálny text distribútora)

Juto

Očarujúce tanečné pohyby úžasne krásnej a talentovanej Laury Eleny Harringovej sú jedinými časťami tohto filmu, ktoré sa oplatí vidieť. Ináč to nestojí za nič. 4/10 ()

Mulosz

Po letošním Brakfestu čerstvý bronzový medailista v soukromé kategorii nejlepší brakový film všech dob. Chlapci, díky za zážitek, včetně předtančení na úvod!:-) ()

Psycho.R

Když jsem byl kluk, tak jsme měli na VHS dva taneční filmy. Hříšnej tanec a Lambadu, zakázaný tanec. Oba jsem tehdy nemusel, protože nešlo o kreslené filmy, ale měl jsem jasno v tom, že hudba z nich je úžasná. Po mnoha letech jsem je zkouknul, Hříšnej tanec je dobře natočenej i po těch letech. Lambada je na tom o něco hůř, ale zdá se, že se stala jakousi mojí srdcovkou. Muzika úžasná a Laura Harring moc pěkná. ()

TO

je to ubohý, trapný a příšerně debilní, ale Laura Harring je tak úžasná, že se na to koukat přece jen dá. ()