Emory pracuje v reklamě a přestává mu to myslet. Jeho nejnovější nápad je "Volva, ano jsou hranatá, ale bezpečná ". S tím ale nepochodí u šéfa a je poslán do psychiatrické léčebny, aby si odpočinul". Mezi tím je z kanceláře jeho slogan náhodně poslán do tiskárny a jeho inzerát má úžasný úspěch. Šéf chce, aby se Emory vrátil, ale on se tam zrovna seznámil s Kathy (další pacient léčebny) a nechce odejít. (oficiálny text distribútora)

Zabriskie

Komedie s dobrým nápadem, ze kterého se dalo získat mnohem víc vtipnějších situací, než se tvůrcům podařilo. Ve filmu jde o to, že cvoci v blázinci vymýšlejí reklamní slogany, což už je samo o sobě humorné, ale způsob jakým je zobrazeno bláznovství pacientů a jejich kontrast s normálním světem, není moc zábavný. Hlavní hrdina se v také blázinci zamiluje do postavy v podání Deryl Hannah, která ale podává příšerný herecký výkon. Stejně tak jejich vztah je zobrazen nudně a nezajímavě. ()

Roman.Ticka

Dudlík je fakt komik, budiž mu zem lehká, to dobré po něm zůstalo. Plusem je účast několika skvělých málo známých herců z éry 90.tek, viz dva šéfici nebo halloman. Zapsala jsem si do kebule dvě pro mě historické věty, jednu s odpovědí k hlubokému zamyšlení: "Jak je možné, že je to s tebou tak krásný a ani jsem se ti nemusel moc dvořit." "Jsem cvok", druhou globálního univerzálního významu, která mě navíc rozřehtala jak stádo oslic: "To jsme vážně závislí na bandě idiotů z cvokhausu?" Lehký psychorozbor věty první je o tom, že je cvokům většinou líp a jde jim všecko snadněji a druhá je otázkou do pranice, kdo je vlastně ve skutečnosti cvok?! Hezký příspěvek ze zlaté éry do mé filmové sbírky. ()

Kamca_

Podle ukázek mě to docela zaujalo. Ze začátku jsem se i dost smála, ale postupně to tak nějak opadlo. Herecké obsazení bylo příjemné. Dávám jen 55%. ()

• Natáčelo se od dubna do června 1989. (Cheeker)
  • Mitch Markowitz byl nahrazen na postu režiséra Tonym Billem po třech týdnech natáčení. (Cheeker)