Touha po dítěti může být tak silná, že někdo je schopen udělat cokoliv. Manželé Anne a Jack se roky pokoušejí o dítě, ale najednou kdosi Anne unese. Ocitne se v moci podivného páru - Franka a Helen, kteří také nemohou mít dítě. Tak zinscenovali její smrt a Frank do ní vložil Helenino oplodněné vajíčko, aby porodila jejich dítě - a pak ji zabijí doopravdy. Zoufalá Anne musí snášet nezvladatelné nálady svých věznitelů, od Frankova obtěžování až po Heleniny záchvaty zuřivosti. Její zoufalý manžel Jack zatím navzdory všem důkazům o její smrti pokračuje v pátraní. Když Helen jednou přistihne Franka při nebezpečném zákroku na Anne, začne neúprosný boj, v kterém Anne musí chránit "své dítě". Jejím největším nepřítelem je však již psychicky labilní a nedočkavá Helen, která také chce "své dítě"... (oficiálny text distribútora)

Visáč

Jediné, čo stojí jakž takž za pozornosť u tejto uvrieskanej pakárny je fakt hodne odviazaná Jennifer Tilly, pretože to v móde "crazy fucking psycho bitch" konštantne vytáča do červených čísel. ()

ScreamJay

Další „klenot“ z pokladnice psychopatického béčka. Z období temna v herecké kariéře Daryl Hannah, mezi vrcholem let 80tých a počátku let 90tých, až do znovuobjevení v Tarantinově Kill Bill, zahrnulo ještě tenhle nepříliš vydařený pokus o napětí. V jistý okamžik, když se příběh láme jako smrk napadený kůrovcem, připomíná dění Kingovu Misery s tim rozdílem, že Jennifer Tilly má k výkonu Kathy Bates stejně daleko, jako českej čáp bigamista za druhou rodinkou do Afriky. Hysterické výstupy v závěru, kdy se záporná postava mění v podrážděnýho šotka a z budoucí maminy se stává chladnokrevná likvidátorka, působí ve svém dopadu až komicky. Stejně jako celý scénář, který by nemusel být špatný, nebýt těch rádoby lékařských pokusů. A hlavně by ho nesměl dostat do „pazour“ mistr v blbinách a člen mé céčkařské síně slávy Sidney J. Furie, který v posledních 10ti letech zaperlil opravdu hutnými kousky. Takže nasazení by bylo, sem tam i náznak atmosféry, ale to je u thrilleru mááááálo. Dávám 1&1/2 hysterický hvězdičky. ()

Shit

To byla jako parodie na Misery nechce zemřít nebo co? ne? hmm, tak v tom případě už nikdy víc. Příběh naprosto debilní, chování hlavních postav, vlastně i vedlejších totálně stupidní a nelogický. Jennifer Tilly spolu s Daryl Hannah se zmůžou akorát na neustálý ječení a stupidní kecy. A závěr stejně blbej jako celej film. Fakt jsem se nebavil, nekecám ()

oLí odpad!

0.5/10 Dalo se to, dalo. Ale při scéně, kdy je Anne připoutaná k posteli, jsem to musel vypnout a už tenhle film nechci nikdy vidět - to byla neskutečná demence. ()

Lenka0064

Nejvíc se směju, jak moc ten film tady všichni berete vážně :-) Samožřejmě - je to p***vina na n-tou, ale nač se tím nechat tak unést. Neberete-li jej vážně, dá se mu i zasmát. Já osobně jej vnímala jako určitý druh nechtěné parodie, i když jsem na konci s pobaveným úsměvem a kroutící hlavou řekla, že to byla fakt hovadina. Ale znám horší. Nehledě na to, že zde byla Jennifer Tilly tak hloupá, až roztomilá. Naopak hlavní hrdnika mi lezla krkem :-) ()