Blood Diner

• USA Blood Feast 2 (pracovný názov)

Dvaja kanibalistickí bratia, majitelia malej reštaurácie, sa snažia zvráteným spôsobom vytvoriť novú kulinársku špecialitu a vo voľnom čase zase vzkriesiť milión rokov starú egyptskú bohyňu Shitaar. (NaX)

corpsy

Ak si niekto myslí, že tu bolo inšpiráciou štúdio Troma, bude sa mýliť. Áno, v tomto kotle sa varia ingrediencie z vnútorností, krvi a čierneho humoru, ale v prevedení Jackie Kong to dostáva iný, bizarnejší a čo sa týka vtipu aj inteligentnejší pohľad. Ohniskom dobrej zábavy, je tu vlastne to, ako kto berie podobne ladené snímky. ()

AlistairMir

Není nad to když sourozenci drží při sobě. Tito dva bráškové jsou úplně normální až na drobnosti jako například, že jsou to kanibalističtí vrazi, ze svého strejdy mají mozek a oči ve sklenici a komunikují s ním jak na svět přivést bohyni Shitah nebo že uvařené lidi servírují rovnou ve své restauraci i ostatním. Takže nejsou lakomci a rádi se podělej. Ve filmu je spousta vtipných scén (přejíždění tlouštíka, bitka s nahou holčinou plus wrestlingovej zápas atd atd), kromě brášků tu máme i vtipné vedlejší postavy jako detektiva s hřebenem co pořád balí svou novou parťačku a spol. Je to absolutní šílenost, ale mě to náramně bavilo takže díky moc Jutovi, že dal jako spec. úkol na hororovej maraton splatter a já si tohle dílo stáhnul jen a pouze díky tomu. Byla by škoda dostat se k tomuto filmu až kdo ví kdy. ()

Bloody13

"First they greet you, then they eat you." Docela povedená hororová komedie. Dva kanibalští bratři si ve svém podniku obalují řízky z hostů, a jen tak do toho se pokouší oživit prastarou bohyni, z které vlastní jen mluvící mozek s očima. Správně, nápad je to absurdní, ale koho to zajímá, když ve výsledku je to nakonec slušná zábava. Obzvlášť s přihlédnutím na fakt, že film byl natočený za pouhé tři týdny. Místy pozlobí poněkud zbrklejší střih (to se týká hlavně scény na pláži u jeskyně, kde hanbatá bobřice nakope koule jednomu z bratrů), ale ten nevtíravý humor a některé jejich mordy každopádně potěší. Tedy alespoň nenáročné diváky, ti ostatní ať se porozhlédnou jinde. ()

raimi

Tak tady to šlo všechno mimo mě. Ultravulgární, obscénní, oplzlá a afektovaná cirkusácká šílenost. Režisérčin předchozí zábavnej monster kult The Being zbožňuju, ale Blood Diner se pohybuje v úplně jiných vodách. V nechuťáckých a uřvaných vodách nutno říci. Zatímco The Being byl taková pohodička někde u rybníku, tak Blood Diner je jak sezónní víkend na Mácháči. Od původního záměru natočit pokračování slavného starého gore kultu Blood Feast se upustilo, a tvůrci se pak naprosto utrhli ze řetězu. Drtivá většina postav jsou tady debilové, úchyláci, děvky, hovada a oplzlíci, co nikdy nezavřou huby. A tomu taky odpovídá styl humoru. Blitky, prdy a tampóny included. Filmu není nic svatý, a tak se vysmívá utrpení pozůstalých a vraždí se tu za hurónského smíchu zabijáků. A já říkám ne. ()

YumiOkami

dva bráchové vlastní restauraci a pochutnávají si na lidském mase. jejich šílený strýček anwar jim pověděl o bohyni sheetar, kterou s jejich pomocí chce přivést k životu. ke vzkříšení bohyně potřebují mrtvou ženu, orgány a tělo panny… — bylo to chaotický, ale mega vtipný. přišlo mi jako šílená náhoda (foreshadowing?), že carl crew hrál kanibala v tomhle filmu a pak ztvárnil jeffreyho dahmera, dalšího kanibala. takže scéna, kdy se zakousne do chlapský nohy byla strašně vtipná (a navíc jeff v tý době ještě vraždil!!!).. || ❝𝐁𝐮𝐭 𝐈 𝐦𝐚𝐝𝐞 𝐚 𝐦𝐢𝐬𝐭𝐚𝐤𝐞 ‘𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐈 𝐰𝐚𝐬 𝐡𝐨𝐫𝐧𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐧𝐨𝐰 𝐬𝐡𝐞’𝐬 𝐝𝐞𝐚𝐝!❞ 🛐🍖 ()