Malé Jessie zlomí srdce odchod jejího přítele Andyho. Její rodiče neví, co udě-lat, aby ji potěšili. Zavolají výstřední tetu Millie, která je známá tím, že procestovala celý svět a ve všem se vyzná. Snad ona dokáže malou Jessie rozveselit. Millie začíná vyprávět svůj příběh o děvčeti Katie a sobovi Stele Stela za pomoci svých kouzel pomůže Katie splnit obrovský sen, stát se krasobruslařkou. Katie se nečekaně dostane do velkých problémů a její přátelství s krásným sobem začne být vystavené mnohým nástrahám. Oba dva však zjistí, že nic na světě se nevyrovná opravdovému přátelství. Prostřednictvím příběhu tety Millie zjistí i malá Jessie, že přátelství může přes všechno zůstat uložené hluboko v srdci člověka (oficiálny text distribútora)

Destoroyah

SWITCH WEEK 2 / 6) BLIZZARD. Toto som skoro nezvládol, v zmysle že som sa skoro zosypal smiechmi nad výkonmi hercov a hovoriacemu sobovi alebo poníkovi, boh vie čo to na začiatku bolo. Vianočnú atmosféru to má výbornú aj keď ja postihnutý to pozerám šiesteho marca. Hovoriace zvieratá od jak živa nemám rad ale Doktora Dollitla som ako malý rád pozeral, ale neviditeľný sob bol už trocha veľa. Trocha som bol smutný že pán tréner zomrel ale viac mi to bolo jedno. Príbeh celkom dobrý aj keď ten koniec nebol vyložene dobrý ale celkový výsledok je celkom v pohode oddychový film. HODNOTENIE: 5/10 ()

Tuxedo

Mluvící zvířátka mě nikdy nebrali, výjimkou je snad jedině Babe a Psí život. Tohle je navíc vyloženě vánoční film, takže vidět ho kdykoliv jindy, ztrácí na významu. ()

genetique

Ak by som si to nepustil na Vianoce, určite by som strhol o hviezdu menej, no tá atmosféra presne vystihla to čaro. Milé a hlavne to nie je dlhé. Potešila Whoopi a Tříska, no tá hlavná predstaviteľka to všetko podkopávala. Na castingu boli asi zhúlení. 60%. ()