Herečka Angela Bealeová zabila svého švagra Oscara Tabaka, který prý mučil její sestru Mary a v poslední době začal pronásledovat i ji. U soudu ji má zastupovat slavný advokát Norman Keene, jenže ten nabídne zastupování slavné herečky začínajícímu právníkovi Royovi Guytonovi. Pro začátek mu chce dávat rady prostřednictvím miniaturního přijímače. Mladého Roye se ujímá i Normanova dcera Rica Martinová. Angela, která se k vlastní spokojenosti procesem dostává do středu pozornosti médií, vypráví zlomeným hlasem o svém pohnutém osudu. Roy se ocitá v kruhu právnických kliček. Protistrana přijde se svědkem, černým recidivistou Harrisem, který má dosvědčit, že Angela měla se zavražděným už dávno poměr. Joyovi se podaří útok odrazit. Zatím však netuší, že v tomto případu je jen nastrčenou figurkou (oficiálny text distribútora)

KajusaK

1500. ohodnocený film je tu! :)) .. Poklidný film na večer s úžasnou Mary-Louise v čele doprovázenou Jamesem Garnerem. Na konci filmu jsou dvě "šokující" překvapení. Jedno musí každý předvídat at chce nebo ne :)) , druhé je opravdu docela překvápko. :)) Našlo se i pár vtipných scének. Žádná kýčovitá romantika. 4* ()