Jakmile jsi uvnitř, horor začíná.
Když zmizí zpěvák populární chlapecké kapely, média spekulují o tom, že neunesl svou slávu. Pravda ale je, že jej ostatní členové kapely zabili a dobře schovali. Po čase si vyberou nového zpěváka. Ten musí být nejdříve „uveden do společnosti“ a je izolován od okolního světa. Záhy ale poznává, co jsou jeho noví spoluhráči zač a rozhodne se raději z kapely odejít. Není už na takové rozhodnutí pozdě? (oficiálny text distribútora)

Campbell

Naneštěstí jsem žádný gay film neviděl, a ani je nijak neuznávám(přece jen je chlap+chlap je divný). Ale rozhodně se kvůli tomu nenechám ovlivnit. Navíc mi tenhle film nepřišel nějak moc buzerantský. Pravda je ale i to že je dost slabí, ale já už jsem si tak trochu zvykl na DeCoteauovu tvorbu posledních let. On nikdy nebyl nějak moc výrazný režisér, natočil plno béček ale obstojně jsem se u těch co jsem viděl bavil. Film mi nějak zvlášt nevadil, postavy byly ploché(hlavně že jsou do půli těla vysvlečeny), scénář mizerný, hudba příšerná ale co jste od toho čekaly? Dávám 2* + 1* navíc za i na svůj věk poměrně dobře vypadající Barbeauovou. ()

RetroMan odpad!

Nemusím se moc dívat na klučičí kapely. Když jsem vydržel i tohle, myslel jsem si, že alespoň budou k vidění nějaký scény satanistických rituálů, obřadů černé mše a kanibalistických hodokvasů. Kromě olizování si prstů ve filmu nic neuvidíte. Film obsahuje podprůměrný klučičí videoklip a to je asi tak všechno. Jedno ponaučení mi z toho plyne: Showbusinness je svinstvo. ()

kucny odpad!

Film o chlapčenskej skupine, ktorej členovia sú démoni, vyzeral na fajn B-čkovú zábavu. Až kým som to nepustil. Ako obvykle DeCoteauovi herci vyzerajú otrasne a vôbec nevedia hrať (vážne by ma zaujímalo kde na nich chodí). Rozpočet vyšiel na nakrútenie jedného videoklipu a jednej skladby, ktorou sa "boybenďáci" oháňajú ako hitovkou, pri ktorej ženy šalejú a muži závidia že nie sú jednými z nich. Zničujúce je to pozerať a počúvať raz, ale režisér sa rozhodol že nám tento hudobný paškvil bude opakovane púšťať počas celého filmu. Od zápletky som žiadne terno nečakal, ale aj toto na mňa svojou hlúposťou bolo veľa, spolu s kamerou, strihom a už spomínanými hercami. Hlavný hrdina, okrem iných "kvalít" vykreslený ako gitarista, počas filmu na gitaru nezahrá a vy si radšej tento film nikdy nepozrite. ()

AlistairMir

Pravdivej film o tom jaká je to hrůza být POPulárním zpěvákem. Když se klukům z kapely nelíbíte tak vás prostě sežerou (bez ohledu na to že si zakládají na svojich plochých břichách což během filmu nezapomenou cca 100 krát zmínit) . Pro holky je to ale určitě fajn horor pokud mají rády klasické šampony tak zde si každá vybere toho svého. Já ale už od narození holka nejsem takže jsem kluky neocenil a jejich plochá břicha (mám taky) mi byla zcela volná. Vlastně mi bylo volné skoro vše co se ve filmu dělo a když jsem se statečně probojoval k titulkům a vypnul fim zjistil jsem že si nevědomky šahám na břicho jestli je ploché a pro jistotu se vrhnul na dračí prapory...až takto vám to vymeje mozek. ()

estee odpad!

Mám pocit, že D.DeCoteau je ťažký gay, ale zase kvôli tomu hádam nemusí točiť také sračky.Tento film (lepšie povedané pár krát zopakovaný videoklip) je posledným, čo som od tohoto režiséra pozerala (dala som šancu aj brotherhood 2, 3) a keď niekde uvidím jeho meno, tak ten film radšej rovno rituálnym spôsobom spálim, aby zlo ostalo odo mňa čo najďalej. ()

• Natáčelo se v amerických městech Los Angeles a Malibu. (GASTON73)